QIP-jak zjistit neviditelne uzivatele

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kromec 17. 1. 2007 15:26

V ICQ to jde , jde to naky zpusobem i v QIPu?

Diky za odpoved
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sprajt 17. 1. 2007 15:34

kromec píše:V ICQ to jde , jde to naky zpusobem i v QIPu?

V icq to jde? To je pres nejakej programek/plugin ne?
V qipu to slo u starsich verzi co vim, u novejsich ne, ale nejaky reseni meli na qip foru.
edit: Jestli icq podrpouje pluginy, ja nevim, uz sem ho dlouho nevidel :-B
Naposledy upravil sprajt dne 17. 1. 2007 15:40, celkově upraveno 1
sprajt
Junior

Odeslat příspěvekod Nesky 17. 1. 2007 15:38

Jako ze to jde v klasickem ICQ??? Tak tomu neverim.
Nesky
Junior

Odeslat příspěvekod JIV 17. 1. 2007 15:38

ked je neviditelny asi ma na to dovod
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pafo 17. 1. 2007 15:45

JIV píše:ked je neviditelny asi ma na to dovod

Přesně, nechápu lidi, co se snažej někomu napsat, když zrovna o to nestojí, kdyby o to stál má vás ve visible listu, ne? Má třeba dost práce.. tohle zjišťování viditelnosti je akorát nabourávání se do soukromí, otravování a špiclování. Opovrhuju každým, kdo leze někomu do soukromí, nebo se snad cítí jako frajer když vidí neviditelné...
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 17. 1. 2007 15:48

ICQ to jde pres naky programek. Ted si nevzpomenu jaky.

Panove mam ktomu jeden specificky duvod ktery tu nebudu rozebirat, urcite nechci nikoho spamovat proti jeho vuli nebo se mu nabouravat do soukromi. Takze prosim jen k tematu.

sprajt:
ale moc to nepomohlo, itak Dik
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pe3k 17. 1. 2007 16:01

takze qip neviem ze by poskytoval tuto moznost. jedine viem ze tuto moznost poskytovala miranda a to konkretne v kombinacii s modifikovanym icq protokolom od BM. dany uses ale nemohol pouzivat mirandu. inak uzivatelov pouzivajucich inych klientov to detekovalo bezproblemovo.
pe3k
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 17. 1. 2007 16:20

http://www.etplanet.com/download/files.php?cat=16

v každým případě je to prasárna...neodůvodnitelná...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Tejvl 17. 1. 2007 16:38

To je mi ale moralistu za takovou p*...ale kdyz se kouknu kolem sebe, obcas se mi chce blit, jaci jsou lidi pokrytci a k*vy.....

//christian: mluvíme slušně
Tejvl
Junior

Odeslat příspěvekod sprajt 17. 1. 2007 16:40

Moralisti jen kdyz se to hodi :)
Ale zase kdyz nekdo zjistuje invisiblestav apak nezadanne napise tak staci hodit ho do ingore listu a je pokoj ne? Tak bych to tak tragicky nevidel.
sprajt
Junior

Odeslat příspěvekod ahorek 20. 1. 2007 17:19

U icq to jde přes jeden prográmek, stačí se v něm připojit na svůj účet a napsat číslo špiclovaného kontaktu, potom se vyhodí jen on/off line. U QIPu je problém, že on vykazuje jiným klientům stav offline, přesto že je jen neviditelný. Způsou u qipu neznám, ale je to stejně jen ztráta času, hledat furt jestli není někdo náhodou neviditelnej a pak ho otravovat stupidníma otázkama: proč že je vlastně neviditelnej atd....
ahorek
Junior

Odeslat příspěvekod gyoja 23. 1. 2007 11:51

Ten "špionážní" program pro ICQ se jmenuje Universal Status Checker a na základě mého testování nezobrazuje správně.
Hlásil stav invisible i u těch, co měli na 100% vypnutého ICQ klienta a nebo i PC.
gyoja
Junior

Odeslat příspěvekod cache 23. 1. 2007 12:01

sim-icq to tiez vedel, zistoval to z protokolu podla casu posledneho zaznamu - ak sa ukazal nie starsi ako nejaky cas (minuta?) tak oznacil usera za pravdepodobne invisible.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sCrew 23. 1. 2007 12:14

drive to vyuzivalo chybu v icq protokolu, ale ta uz byla opravena...
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 23. 1. 2007 12:33

no, ona to není ani tak chyba, jako spíš "neošetřená" vlastnost...všechny statusy totiž umožňují definovat "status message"...pakliže všechny statusy umožňují existenci "status message", jsou připreveny k tomu, aby tuhle "status message" předávali okolním klientům...no a právě tyto "invisibility hacky" zneužívali toho, že všem offline kontaktům byl odeslán požadavek na "status message", pokud odpověď nepřišla, je status pravděpodobně opravdu offline, naopak v případě jakékoliv odpovědi je kontakt považován za invisible...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Další stránka