Platba rapidshare - jak na to?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Lumpi 21. 3. 2007 22:29

Chci si zaplatit premium account na rapidshare.com, na tri mesice, za 16.99 EUR. Kartu mam VISA e-card od KB, mezinarodni platby mam povolene. Co se tyce techto plateb, tak to bude moje premiera. Na zacatek se chci zeptat, jaky je rozdil mezi sluzbami PayPal a Wire transfer? O WireT nevim nic, o paypal jsem slysel a mam pocit, ze je potreba se registrovat - neni zde nejaky poplatek?

Zkratka chci mit jistotu, ze vse probehne OK a ze nebudu platit vic, nez je uvedeno na rapidshare.com.
Lumpi
Junior

Odeslat příspěvekod djadja 21. 3. 2007 22:33

djadja
Junior

Odeslat příspěvekod Lumpi 21. 3. 2007 22:39

A bez registrace to nejde? Jde mi jenom o jeden prevod, tak mi prijde zbytecne se registrovat.
Lumpi
Junior

Odeslat příspěvekod djadja 21. 3. 2007 22:41

Jde, ale to musíš uvést údaje ze svojí kreditky. Přes PayPal je to relativně bezpečnější. A pokud chceš platit kartou přes net i v budoucnu, třeba na ebay, tak tím nic nezkazíš. poplatky žádné - Paypal si vybírá poplatek od prodejce sám.
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod lukowicz 13. 4. 2007 18:36

Každopádně si ten PayPal pořiď,je to skvělá věc,mám tu samou kartu co ty a nemůžu si tohle spojení těchto dvou služeb vynachválit.
lukowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 13. 4. 2007 19:27

lol by me zajimalo kolik lidi jen z CR soli pekne za rapid :D
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod robin.svk 14. 4. 2007 00:02

No tak PA som si tiez planoval kupit no moju kreditku nemenovanej slov. banky paypal nepodporuje. Jedina moznost ako si ho mozem kupit je wiretransfer no co som si zistil tak za prevod na zahranicny ucet by som doplatil dalsich 200SKK.

Ale ak mas moznost urcite by som ti doporucoval paypal.
robin.svk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 4. 2007 07:14

A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sniperJ 14. 4. 2007 07:32

Taky jsem pořád nevěděl,jak zaplatit účet Premium a našel jsem tento odkaz přímo na stránkách Rapidshare.com a to http://www.predplacenky.cz .Zítra to půjdu vyzkoušet :)
sniperJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aspire3k 14. 4. 2007 08:12

nechapu proc porad resite placeni rapidu jinak nez pres paypal, predplacenky.cz atp. vyjde zbytecne draz

cc mate snad kazdy, placeni po netu dalsi poplatky nestoji a paypal se na tohle hodi a neni s tim problem

robin.svk) paypal podporuje vsechny cc jenz jsou vydane v povolenych zemich - spis banka nepovolila platby na netu (popr. blokuje paypal-uk jako prijemce penez)
aspire3k
Junior

Odeslat příspěvekod Storky 15. 4. 2007 11:40

Platil jsem premium již několikrát přímo přes RS.com resp. Paypal bez registrace. Použil jsem tzv. E-CARD od KB za 65Kč ročně. Naprosto bez problému, login přišel na mail hned, částka se na účtu blokuje a strhne se později, takže nemusíš čekat a přístup máš hned.
Účet na Paypalu jsem si ale nezřídil, stejně přes to platím jen RS.com...
Storky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venousekh 15. 4. 2007 11:46

Tomasek1234 píše:lol by me zajimalo kolik lidi jen z CR soli pekne za rapid :D

Lol ... jestli ty náhodou nevolíš ČSSD , když tě 200 korun za měsíc zruinuje :wink:
Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod LGA 15. 4. 2007 17:53

Tomasek1234 píše:lol by me zajimalo kolik lidi jen z CR soli pekne za rapid :D

Tipuju ze to bude par tisic.

Jinak nedavno zvysili sve pripojeni na 90 Gigabit/s. Tak rychle netecou ani data v NIXu.
LGA
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 15. 4. 2007 18:30

sniperJ píše:Taky jsem pořád nevěděl,jak zaplatit účet Premium a našel jsem tento odkaz přímo na stránkách Rapidshare.com a to http://www.predplacenky.cz .Zítra to půjdu vyzkoušet :)//quote]

Perfektné, hneď som sa zaregistroval a zaplatil. Toto bol problém, ktorý má trápil už niekoľko mesiacov. Chcel som si preplatiť účet ale nešlo to. A pritom je to také jednoduché.
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod includes 15. 4. 2007 18:41

Pokud stahuješ přes Premium, tak je rychlost dost dobrá, pokud přes Free, tak nic moc ... proto i já jsem si pořídil od kamaráda přes PayPal Premium acc :) ...
includes
Mírně pokročilý

Další stránka