Zkušenosti s DVD půjčovnou videorent.cz

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod schm20 14. 4. 2007 08:28

Máte někdo zkušenosti s touhle DVD půjčovnou http://www.videorent.cz/.
Za měsíční paušál vám chodí filmy až do domu, jako pošta což mi přijde jako velmi zajímavé. Pokud máte zkušenosti s uvedenou DVD půjčovnou budu rád když se o ně podělíte, nebo jaký máte názor na tuto službu?
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukáš V. 14. 4. 2007 09:23

Sluzba vypada zajimave, ceny jsou dobre. Snad se nekdo podeli o zkusenosti.
Lukáš V.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mafo 14. 4. 2007 09:31

to me teda vyjde levneji si predplatit HBO.... nebo navstevovat klasickou pujcovnu, nevidim v ni zadnou vyhodu, navic posta je nekdy schopna dorucovat pekne dlouho....
Life is war with PC (etc.).
Mafo
Junior

Odeslat příspěvekod sid 25. 4. 2007 15:11

že oživuji toto téma, zkoušel to někdo ?
Mafo: HBO má nevýhodu mizerné kvality obrazu, 5.1 zvuk u pár titulů (nutnost DVB-S) a kolkrát zastaralé či béčkové filmy
sid
Junior

Odeslat příspěvekod wolf_01 5. 5. 2007 18:19

Mé zkušenosti s VIDEORENTEM jsou následující:
za 2 měsíce jsem obdržel vždy po 2 kusech celkově 8 DVD. Na jedno DVD to tedy vychází na 125 Kč a to není žádná láce! Navíc vidím celkem problém v obchodních podmínkách, ve kterých ručí objednatel za DVD, odeslaná zpět VIDEORENTU. Mám navíc velmi špatné zkušenosti v komunikaci s půčovnou. Přes prokazatelné uhrazení poplatku za 2 měsíce mi neustále chodily upomínky. Pracovník na zákaznické lince mi telefonicky sdělil, že je vše v pořádku a ať si jich prostě nevšímám.
wolf_01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spora 5. 5. 2007 18:33

V podstatě stejná služba už tu byla před cca 3 lety, jmenovala se Cinetik a zkrachovala...
spora
Junior

Odeslat příspěvekod mabr 27. 6. 2007 10:45

Videoret mě už asi dva měsíce vrací zálohu 1000,- Ukončil jsem zasílání DVD a zálohu stále dluží. Na mail nereagují a na telofunu již před 25 dny slíbeno zaslání zálohy, ale stále nic. Od té doby stále obsazen telefon a na mail žádná reakce.
mabr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bomB3r 30. 6. 2007 08:52

A vratil jsi všechny DVDs? xD Vracejí tu zálohy myslím až vrátíš všechny DVD co máš ještě doma. Mně vrátili zálohu do týdne.

Jinak já jsem byl se službou spokojenej, je to levnější než městská půjčovna, zasílání DVDs taky v pohodě. Dvakrát se to o dva dny pozdrželo, jinak pravidelný. Pro můj hektickej život ideál.
bomB3r
Kolemjdoucí