Na HTPC vs. NTB vs. PC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Yco_ 29. 6. 2007 08:15

Ahoj, akú bedňu si použil?
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod silfax 1. 7. 2007 14:14

Můžu přidat vlastní zkušenosti s mým HTPC (podobná konfigurace)
Case - mám ten samej (dlouho se schání, moc není) je skvělej, jen diody ve předu určitě záhy vypneš, a větráčky vzadu co vyfukují vzduch se nedají brát za ty tišší, což mě zklamalo, jinak tam mám Athlon 3500+ a s boxem coolerem pohoda a jediný což sem v sestavě prokoučoval je GK MSI Diamond 7600 GT (je to slyšet) ale šlo mi o HDMI a ohle bylo vcelku snadný a výkonný řešení ... jinak TV tuner mám LifeView DVB Trio (analog+digit+sat) a až na přiložený program je to fajnový ... zdroj mám Fortron 350 ... a ten jede taky po tichu ... jinak opatrně na case (těžkej, těžší než můj bigtower s 4 HDD a ruznejma kravinama) .... jinak tvůj výběr hodnotím kladně ... možná jen zbytečně výkonnej CPU, ale když ono to stojí skoro stejně, tak Tě chápu, taky sem takovej ;)
Lenovo ThinkPad Edge E430/ i5 3210M@2.5 Ghz, 8GB DDR3 1600 Mhz, GeForce 630M,128 GB SSD Crucial M4+2TB Samsung
Sharkoon Rebel 9,AC Fusion 550W,AMD Phenom X4 9600 BlE,Akasa AK-876,MSI K9A2(AMD790X),4 GB DDR2(800 Mhz),Sapphire 6770 (1GB),500+500GB Seagate
silfax
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caderom 1. 7. 2007 14:22

silfax píše:... a větráčky vzadu co vyfukují vzduch se nedají brát za ty tišší, což mě zklamalo ...k/quote]

Mám Mozarta, co je prakticky Tenor s jiným předkem a ty zadní větráčky jsem ztišil zapojením do série. Na PCT byl návod s pájením, já to vyřešil úpravou zapojení do molexů, čouhající kovové kolíky jsem jednotlivě zaizoloval lepící páskou.
Caderom
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yco_ 10. 7. 2007 12:10

Zdravím, áno, už som si ho preštudoval. A zapol som si RSS kanál. Je to vlastne agregátor všetkého dostupného, čo sa v Čechách a na Slovensku o HTPC napíše. (S miernym oneskorením. ;))

Ale napriek tomu si neviem vybrať skriňu, ktorá by mala hĺbku nanajvýš 40cm a čím menšiu výšku, ktorú by nebol problém uchladiť a vyzerala by aspoň trochu ako audio príslušenstvo. :(

//blino: odstranena reklama
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod mach4 10. 7. 2007 16:38

Yco_ předpokládám že si odpovídal na můj příspěvek který bez upozornění někdo odstranil je to tak?
na svých www se snažím shromáždit vše o HTPC na jednom místě!!!
mach4
Junior

Odeslat příspěvekod Yco_ 10. 7. 2007 16:56

Áno, asi sa jedná o odstraňovanie reklamy. :(. Nevadí, aj tak si myslím, že kto sa zaujíma o HTPC tak niekde skôr či neskôr na túto stránku narazí...
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod mach4 10. 7. 2007 17:43

taky doufám :) jinak pro zájemce stačí u mého jména kliknout na odkaz www :)
na svých www se snažím shromáždit vše o HTPC na jednom místě!!!
mach4
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků