Rekonstrukce pc

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod BlackII 19. 10. 2007 21:28

na ticho? no nevím..většina vodníků se kterými jsem měl tu čest byla hlučnější než kvalitní vzduchové chlazení..
MB: Asus Rampage II Extreme, CPU: Core i7 920@4,2Ghz rev. D0 (+TR 120 Extreme BE + 2x Noctua), 3x2GB OCZ 1866Mhz CL8, GTX260 (ano, čekám na nové GF), Asus Xonar DX PCIe, SSD 64GB (system), WD Caviar Black 1TB, CoolerMaster HAF 922, Corsair 850W
BlackII
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gruppe 19. 10. 2007 21:39

Seasonic S12 je to same v blede ruzovem ,)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 10. 2007 21:47

Tak grafiku bych dal nejspíše asi G-force, zdroj bych vzal nějaký kvalitní Fortron nebo AKASA, hlavně s aktivním PFC filtrem a oddělenou 12V větví a disk Seagate... :-B

mattiash_king: zajímalo by mě proč samozřejmě Samsung...asi ho máš taky že...já bych radši investoval do ověřené a hlavně tiché kvality a nevím přoč tam píšeš překlep u paměti on chce jednu 2GB RAM nechce jich víc...(jo a 2x1024 se nervoná 4GB)

Awast: Použij tlačítko editovat
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tonda-B 19. 10. 2007 22:58

BlackII píše:na ticho? no nevím..většina vodníků se kterými jsem měl tu čest byla hlučnější než kvalitní vzduchové chlazení..o/quote]

Moje řeč - to bzučení vodního čerpadla je hnus.

A ventilátor na výměníku bude stejně.
Tonda-B
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod henrybrno 23. 10. 2007 09:02

jo chtěl sem se zeptat jestli nevíte kde je nějaký test s touto skříní http://www.agen.cz/produkt/24263/THERMA ... -oknem.htm tocela se mi zamlouvá
henrybrno
Junior

Odeslat příspěvekod Bibendum 23. 10. 2007 09:22

Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 23. 10. 2007 10:52

Slawall:expert promluvil ,)

Proc Samsung? Protoze v testech vyhravaji :) velmi dobry vykon, chladne a tiche :) Popr. WD AAKS :)

,já bych radši investoval do ověřené a hlavně tiché kvality ,, To ma byt ktera? Snad ne Seagate. To je jako bys rikal, Favorit bylo dobre auto, budu bravat uz jen Skodu. Kdepak, bral bych vzdy v danne chvili to nejvyhodnejsi/nejlepsi co je na trhu :)

,,Tak grafiku bych dal nejspíše asi G-force, ,, Jo já taky, ale bohzel moc rozumných variant v té ceně není, leda slevněná GF 8600GT
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mattiash_king 23. 10. 2007 16:18

Slawall píše:mattiash_king: zajímalo by mě proč samozřejmě Samsung...asi ho máš taky že...já bych radši investoval do ověřené a hlavně tiché kvality a nevím přoč tam píšeš překlep u paměti on chce jednu 2GB RAM nechce jich víc...(jo a 2x1024 se nervoná 4GB)

2/quote]

Takže, samsung preto lebo skúsenosť, nie testy(to je len čerešňa na torte), prečo preklep u pamäti ? Prečítaj si prvý príspevok,125...
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Pokročilý

Předchozí stránka