PC do 150 000Kč

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod jagd 31. 7. 2010 21:16

Z těch 6TB diskového prostoru bych slevil - nestačily by 3TB?
Třeba 6x 500GB SSD už kvůli rychlosti ..? :lol:
Windows - okna virům otevřená dokořán.
jagd
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 31. 7. 2010 21:24

Pokud tě počítač a práce s grafikou živí, nestavěl bych sestavu doma na koleně a radši obětoval o něco víc na profesionální pracovní stanici. Na hraní si kup konzoli a je to.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Bari007 31. 7. 2010 23:53

Nechápu člověka, který řekne něco takového:
tatakarel píše:nebyl by pro mne problém pořídit si mašinu řádově v milionech Kč.
, ale pro radu jde na nějaké diskuzní fórum. Když může dát miliony do počítače, tak ať si nechá udělat profi WKS od profi firem, které mají profi záruku, jsou testované a prostě jsou k tomuto účelu určené. Skládat takový počítač z běžných komponent s běžnou zárukou je totální hovadina.

Ale názor na to mám stejný, jako KineCZek.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod a 1. 8. 2010 01:35

dotazovatel je fakt mimo. svet je naozaj nespravodlivy.. taky prachac a taky.. no radsej nebudem provokovat aby ma za zopar nadbytocnych milionov nedal odstranit :)

ak peniaze nerozhoduju, tak urcite to chce nejaky profi stroj ako tu uz mnohi radili.
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karlos00x 1. 8. 2010 08:48

ja bych jen potvrdil posledni prispevek na prvni strane: zavolejte si DELL. jestli je to vyrobni nastroj tak 3 roky on-site NBD zarruka je neco co vam slozeny PC nikdy neda. a z firmy kde jsem delal tak vim ze to jednoduse funguje - zavolate tam a druhej den u vas zazvoni servisak a bud opravi nebo vymeni. nebo si tazatel dokaze predstavit mesic cekat na reklamaci?
a co se tyce tech dat tak pokud chcete zhruba takovou kapacitu tak bych asi investoval do regulerniho sata radice a RAID pole.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_S 1. 8. 2010 09:45

Petr_S
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tatakarel 1. 8. 2010 10:34

Gentlemen, you do not have to say. You just Czechs and your thinking is unprecedented.Some things just will not understand or a hundred years. The End .
tatakarel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 1. 8. 2010 10:38

Bože! :D :oboze

Promiňte, ale já prostě musel. :)
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 8. 2010 11:56

No ... tak jsme se pobavili a dopadlo to presne tak, jak jsem rikal ... uz jenom podle tech dvaceti zazracne neurcitych, ale strasne narocnych praci.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Předchozí stránka