DOPORUCENE SESTAVY - dotazy, namety a pripominky

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod Sanaj 6. 4. 2012 11:15

Napadlo mě jestli by k DS nešlo přidat ještě pár slov o tom co má člověk požadovat v komentáři k objednávce? Protože jsem tu nedávno četl že technik v Alfě nevyměnil větráky a jeden dokonce ani nezapojil. Mám namysli nějaké základní požadavky na smontování, je mi jasné že se technik nebude zabývat nastavením na ULN.
Sanaj
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 6. 4. 2012 19:08

Myslis neco ve smyslu:
- vymente mi puvodni ventilatory za nativni
- pripojte mi FAN do vlacku
- nezapomente pocitat zapojit do elektricke site
- nenechavejte kocku v case?
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod Sanaj 13. 4. 2012 06:27

Neco takoveho, kdyz tady obcas tak ctu jak to v Alfe zmrvi a neco neudelaji pokud si o to clovek nerekne :-) jinak ten posledni bod me pobavil :-)
Sanaj
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 13. 4. 2012 23:44

Dulezity odpad zacina pusobit.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod Zavael 18. 5. 2012 15:12

to by som privital aj ja, ani som netusil ze nieco take sa da pozadovat od nich... je to uz niekde spisane?
Zavael
Junior

Odeslat příspěvekod klapacius 21. 5. 2012 12:57

Zdravim,

dala by sa DS intel do 15000Kc poskladat aj do minitower skrinky? Bol by s tym problem? - velkost GK, chladicov

vdaka za odpoved
long live the fighters!
klapacius
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 21. 5. 2012 13:00

klapacius - Teoreticky samozřejmě ano. V praxi bys musel uvést přesný model skříně. U většiny ale nebude problém.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 5. 2012 13:59

Hlavne pozor na chlazeni v te mATX skrini, nektere jej maji dosti nedoresene.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod The Shitman 21. 5. 2012 14:05

Přesně tak. Pro uchlazení téhle sestavy to chce minimálně zadní 120mm ventilátor a slušnou perforaci vepředu.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod KineCZek 25. 8. 2012 18:04

Po dlouhem cekani a mnoha hodinach prace (tri cela odpoledne) mame konecne kompletne nove DOPORUCENE SESTAVY. Tentokrate rozdelene na klasicke, LN, ULN, HC-ULN ... v cenach od 6.000,- Kc az do 48.000,- Kc.

Vybere si, alepson doufam, kazdy.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod cpesx1 26. 8. 2012 09:06

Nebylo by možné vždy při aktualizaci sestavy doplnit text:

"Rozhodujici datum AKTUALNOSTI Vami vybrane sestavy se dozvite v SOUPISU AKTUALIZACI. Na datum "odeslani prispevku" NEBERTE ZRETEL, protoze o aktualnosti dane sestavy nic nevypovida."

o datum poslední aktualizace? Stejně asi většinou děláte změny v textu, tak by ten datum moc práce nedal, myslím. Značně by to přidalo na přehlednosti.
cpesx1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mmmjack 26. 8. 2012 09:07

Máš to mazaný, fakt sis s tím vyhrál! Moc pěkný ...

Chtěl bych se zeptat (předpokládám, že to sem patří), u DS za 18 000 a LN za 20k máš i5-2320 (SB), není lepší dneska i5-3450 (IB) ? Čistě hypoteticky by měl mít lepší spotřebu, lepší výkon na takť a lepší IGP, tak bych chtěl znát důvod nechávat tam SB, když rozdíl v ceně je 60 Kčs.

cpesx1:
soupis datumů(?) změn je tady:
viewtopic.php?p=7951723#p7951723
mně to tak přijde ok
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka