Herni masina do 18000Kc, LN

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod KineCZek 26. 7. 2011 19:05

Na Freezer F12 nelze nasadit. Prutok vzduchu je tvoren proboha RYCHLOSTI VENTILATORU, a tudiz je z 90% umerny HLUKU!!! Vice = hlucneji.

AD grafika: 300Kc das za postovne a jsi na svem. Jinak ano, i PowerColor je referencni, a tedy ma stejne sance na unlock.

955BE na 4GHz s Freezer13 = pod 70°C bezpecne. Kus od kusu jinak, kazdy procesor je original co do potreby napajeni pro danou frekvenci. Nektere kusy ani 4GHz nemuseji dat, vyrobcem je garantovano 3,2GHz a to daji vsechny.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod hansmol 26. 7. 2011 19:23

Jasné že průtok dělá větrák. Jen přemýšlím o nejlepší možné volbě. Chápu že freezer13 má nej poměr cena/výkon.. ale pokud má tranquillo vyšší výkon (zchladí cpu více) tak i za tu cenu by mohl být dobrá koupě.

Poštovné u toho OKcomp by bylo = 0 :) (bydlím v místě pobočky)
MSI znám jako méně kvalitního výrobce, ale PowerColor neznám vůbec, proto mě zajímá který produkt je vhodnější zvolit.

To je taky "pěkný údaj není to málo, ale není to ani hodně.. Kdybych tak ještě znal jak by na tom bylo tranquillo.
hansmol
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 26. 7. 2011 19:33

o kolik je lepsi? konkretni cisla.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hansmol 26. 7. 2011 19:37

jak o kolik je lepsi? co?
hansmol
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 26. 7. 2011 19:39

pises nekde, ze jsi videl ze tranquilo lepe chladi, tak bych rad videl dukaz a o kolik to je...
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hansmol 26. 7. 2011 19:56

neřekl jsem, že jsem viděl, ale že "pokud" má vyšší výkon.. třeba zde je tabulka s velkým počtem chladičů - http://www.frostytech.com/articleview.c ... 558&page=5

ps. freezer má i menší větrák
hansmol
Junior

Odeslat příspěvekod hansmol 27. 7. 2011 10:50

Dotaz: Utáhne ten zdroj přetočený cpu (3,6-3,8GHz) a odemčenou GK (6950@6970) ?
Já si myslím že ANO, jen se chci ujistit :)
hansmol
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 27. 7. 2011 11:49

Uff...

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod hansmol 27. 7. 2011 20:29

Ten citoslovce má značit, že to ten Fusion dá jentak tak (nebo s těží (spíše ne)) čili bych měl zvažovat vyšší výkon? Anebo to je narážka na mé "blbé" dotazy, pokud to druhé omlouvám se, ale stavím to prvně, nemám zkušenosti v této problematice.
hansmol
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 27. 7. 2011 20:37

Je to na ten dotaz. Zdroj to da bez problemu. Zkus treba najit tabulku spotreby grafik, maji ji na EHW.cz ... proste se trochu snazit, nez se zacnes dokolecka ptat.

Pokud by to zdroj nedaval, NIKDO z fora by Ti to nedoporucil. Minimalne Dockalacek, Karlos00x, Skype, Testicko, The Shitman ... a spousta dalsich.

KineCZek

Odeslat příspěvekod hansmol 27. 7. 2011 20:57

Koumáci na pct fóru mi odpověděli .

Arctc fusion by som nebral...je skor urceny pre skrinky s zdrojom hore (kratsie kable), a na tu gpu je nedostatocny kedze do 12V vie dodat len max. 400w co je na hrane.

to je pak člověk zmatenej
hansmol
Junior

Odeslat příspěvekod skype 27. 7. 2011 21:04

Na PCT forum jsem zavítal jednou a stačilo:))
Odeslat příspěvekod Mrak 27. 7. 2011 21:13

Jen max 400W na GPU :D :D :D Jasný, to je nějaký borec. Kratší kabely se dají řešit prodlužkami za pár šupů.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 27. 7. 2011 21:34

takovou GPU bych chtel. a k tomu dalsich aspon 250W na procak. ale jen na zimu aby mi to topilo na nohy.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hansmol 27. 7. 2011 22:11

já bych řekl, že tam původně plánoval tečku nebo čárku, ale nevím do hlavy mu nevidím.. myslím, že to mělo být takto:

je skor urceny pre skrinky s zdrojom hore (kratsie kable).
a na tu gpu je nedostatocny. (tečka)
kedze do 12V vie dodat len max. 400w co je na hrane.
hansmol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka