PC pro hry cca 10 tis.

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod Bari007 6. 6. 2011 09:24

U toho kabelu je to jedno, například tento http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0CX0CZ2AD
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 6. 2011 11:05

Ohledem DVDRW mechanik ... az budu mit chvilku, urcite cele doporucene sestavy predelam.

Ohledem data a casu u prispevku se sestavami - bohuzel jde o vlastnost fora. Sestavy jsou opravdu aktualizovane dle soupisu v prvnim prispevku, chce to opravdu JEN A POUZE CIST. : ))

Ohledem DVI kabelu ... zaslepene a nezaslepene konektory jsou DVI-I a DVI-D. Rozdilem se nezaobirej. V podstate pokud koupis DVI-D, NEMUZES udelat chybu. Staci i single link. Dual bys potreboval az pro rozliseni 2560x1440, coz neni Tvuj pripad.

A ohledem vykonu PC: POkud mas tech 2.500,- Kc, dostanes za ne +50% vykonu oproti doporucene sestave za deset tisic. Coz se urcite vyplati.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Braveheart 6. 6. 2011 13:02

Určitě si počkám na tvou celou doporučenou sestavu.

Těch 2500 asi přidám, protože jestli to je tak jak říkáš byla by to hloupost nepřidat.

Jen mě štve, že grafárna a procák není skladem nevím jak dlouho bude muset na to čekat =o(
Braveheart
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 6. 2011 13:06

Skladem jsou - ES a HW prodejny jsou obe v Ostrave, dodaci doba je maximalne hodinku a pul.

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod Braveheart 9. 6. 2011 09:17

Takže včera jsem mi přišla sestava dle doporučení na odkazu: viewtopic.php?p=7951842#p7951842

PC jsem složil, ale teďka naprosto nevím jak nastavit optimálně BIOS. Nepořídil si někdo stajnou sestavu, že by mi ofotil obrazovku jeho BIOSU.

Chtěl bych aby mi nová mašina šlapala perfektně.

A NEBO NEMOHL BY SE MI NĚKDO VĚNOVAT A POMOCT MI S TÍM? JSEM OCHOTEN ZAVOLAT A ZKUSIT TO PO TELEF. HOVORU.

A TAKÉ JSEM OCHOTEN NĚJAKOU TU STOVKU NEBO DVĚ DÁT NA PIVO ZA OCHOTU A POMOC.

MOC děkuji za jakékoliv reakce.!!
Braveheart
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 9. 6. 2011 09:18

zkus napsat lokalitu...
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 6. 2011 09:37

Jak psal Karlos, pokud napises, odkud jsi, treba bude nekdo z fora pobliz a vsechno Ti to nastavi, vcetne pretaktovani na ty 4GHz.

Mimochodem ... doporucena sestava byla prave vcera kosmeticky zmenena, jina DVDRW (protoze puvodni prestali vyrabet), jina skrin (protoze nova je levnejsi a jediny rozdil je v designu) a jina graficka karta s vyssimi takty a jinym chladicem.

Veskrze slo jen o kosmeticke zmeny bez nejakeho vyraznejsiho vlivu na funkci.

KineCZek

Odeslat příspěvekod Braveheart 9. 6. 2011 09:44

Jasan to se počítá, že se bude stále něco vylepšovat. Technika jde dál =o)

Jinak jsem z Vítkova asi 20 Km od Opavy.

přesná adresa je

Vítkov 749 01
Wolkerova 837
Braveheart
Junior

Předchozí stránka