Herní PC kolem 29000 (LN)

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 12. 2011 19:51

R3 ma odhlucnovaci hmotu na bocnicich, promakany cablemanagement, VELMI VYRAZNE PEVNEJSI PLECHY, ma USB3 konektor na prednim cele, vynikajici airflow, antivibracni pozice pro pevne disky pro tissi chod...

Shitman ma hlavu i patu. Vynikajici navrh, ten tissi.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 53rgi 11. 12. 2011 20:14

K čemu ta čtečka externí já chtěl právě ať mi nelítá nikde po pokoji už tak je všude dost externích disku a podobných... No ta USB3 mě dost potěšila, jo tím by se leccos vysvětlilo. Takže upgrade grafiky nemá s mojim rozlišením vůbec smysl a kdyby náhodou třeba za rok upgrade přišel tak mě to zas tolik neublíží? Ptž ta 6970 byla 2GB...
/edit Trochu kompromis zůstal jsem u své nic moc čtečky, zavřel jsem obě očka při ceně, zmenšil jsem disk a vlezl se i výkon i ticho... http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... RX0118NY01
53rgi
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 11. 12. 2011 20:32

A ten disk v Himuru si hodláš strčit za klobouk? Externí čtečka, mimo vyšší rychlosti díky USB3, byla použita kvůli pouze dvěma 5,25" pozicím, z nichž jedna slouží zároveň i jako 3,5" pozice (redukce). Pokud použiješ mechaniku a Himuro, čtečka už není kam osadit.

-- 11. 12. 2011 20:37 --

KineCZek píše:Shitman ma hlavu i patu.

Tohle je kandidát na nejlepší výrok letošního roku. :lol: Jen pro upřesnění, rodiče na mě nešetřili a tak mám paty dokonce hned dvě. U hlavy se naštěstí rozhodli pro osazení pouze jednoho kusu. :)
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 53rgi 11. 12. 2011 20:53

Jaaaj to jsem nedomyslel :D Pravdu máš já zjevně mám nějaké nevhodné komponenty...

Tak čtečka mínus holt budu chodit číst karty k tiskárně...
53rgi
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 12. 2011 21:18

Shitmakere ... ! :lol: Ach jo ... :))

- - -

Dve pozice jsou jedinou mensi nevyhodou Fractal R3. Jinak ma sama pozitiva.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 11. 12. 2011 21:25

KIneCZeku, nahráls mi na to sám, tak se teď třeba poshitmakeruj. ;) :))

- - -

R3 je vážně dobrá skříň, určitě bych o ní při tomhle limitu silně uvažoval a že má jen dvě 5,25" pozice by mi vuuubec nevadilo.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 53rgi 11. 12. 2011 21:36

No ja zas tak často karty nepoužívám takže to zas pro mě není tak velká rána jen jsem si říkal že by to nebylo zlé... Btw. ten chladič na disk je tam jen kvůli hluku? Protože já stejně nejspíš připojím starý záložní disk a i když ho používám vyjimečně stejně bude ve skříni. Tak aby to nebylo zbytečné. No jinak jestli se to vám zkušeným zdá v pořádku tak se asi pomalu začnu těšit na Vánoce :)
53rgi
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 11. 12. 2011 22:31

Starý disk? Jaký? Jestli je to nějaký stařík, osobně bych ani nezapojoval. Kdybys bez něj ale nepřežil, je možné použít dock nebo externí box.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 53rgi 11. 12. 2011 22:35

No to je dědula - Seagate Barracuda ST3800021A - 80GB, jak se tak na něj dívám asi bude jednodušši udělat si někde jeho zálohu v dnešních kapacitách... To bych pak ani nepotřeboal tu SATA-IDE redukci...
53rgi
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 11. 12. 2011 23:02

Zahodit ho bude ta nejlepší možnost. 80GB je na dnešní poměry nic. ;)
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 53rgi 11. 12. 2011 23:14

No tyhle disky nějak přežívají všechny ty počítače do kterých střelil blesk atd. Takže mám 2 disky ten novější se ale bude stěhovat se stavajícím strojem a ten starší asi taky ptž 80GB si dám buť na externí nebo to tam prostě překopíruju... No tím pádem muže jít redukce pryč a čtečka je zpátky :D Takže pro budoucí generace :) http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... TJ01193701
/edit no a diky vsem za rady :)
53rgi
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků