LN, 20.000, hry, fullHD

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 11. 2012 21:29

Fractaly jsou spatne vystredene, vibruji vzdycky a vsude. Kazdy kus je vystredeny trochu jinak. A kdyz uz pominu ty vibrace a hluk, tak ty vetraky brzy zdechnou, protoze ty vibrace loziskum rozhodne nikterak dobre neudelaji.

Pokud nekomu Arctic fany vibruji, mel by je reklamovat. Vlastnost to neni a normalni uz vubec ne. Osobne jsem se setkal u Arcticu i s vylomenym rotorem. RMA uspesna.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod DC20 23. 11. 2012 21:53

Už sme sa v jednom vlákne o tom bavili. Áno, sú vystredené, ale keď sú v hornej pozícii R3, vibrujú menej ako AC. Mám doma 6 ks AC a skúšal som na tejto pozícii 3 z nich. Robil to každý. Možno mám smolu na vadnú sériu, neviem. No reklamovať to neplánujem.
Ak zregulujem Fractaly na +- 280-300 otáčok v idle, nepočujem žiaden hluk, ktorý by bol spôsobený vibrovaním.
Ďalší problém, ktorý mám s AC fanmi je, keď ich dám do spodnej pozície v R3. Pri vysokých otáčkach lopatky trú o spodný filter - spôsobujú teda nepríjemný hluk.
DC20
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 11. 2012 22:01

To dreni je rukama, prilis pretazene sroubky. ;) Ten zbytek by resila ta reklamace. Ver mi.

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod DC20 23. 11. 2012 22:05

Ty šrouby mně taky napadly, no nebylo to jima.
Na tu reklamaci já nemám bohužel čas. A dovolenou si kvůli tomu brát nebudu.
Jediné řešení s tím spodním fanem mě napadlo dát na šrouby mezi filtr a fan obyčejnou podložku, nebo jakoukoliv distanci.
DC20
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 24. 11. 2012 11:18

I to spolehlive pomuze. No pokud to drhne, obcas se to stava. Na vine ale neni fan, ale ta textilie ve Fractal R3.

KineCZek

Předchozí stránka