Herní PC 25-30k s monitorem

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod budinsm 10. 1. 2013 09:59

Takze u monitoru se s spise priklanim k ISP a rozhodl jsem se ze repraky zatim porizovat nebudu podle toho co tu ctu a do nich budu investovat az pozdeji. Jedine o cem jsem se zatim nerozhodl je klavesnice jinak budu porizovat sestavu co mi poradil The Shitman na prvni strance
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 10. 1. 2013 12:18

Klávesnici by bylo nejlepší koupit bokem, aby sis ji mohl vyzkoušet.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod budinsm 14. 1. 2013 17:23

tak penize uz mi dorazili takze budu objednavat behem dneska nebo zitra nakonec jsem se rozhodl ze investuju a poridim ten tvuj ideal vzhledem k tomu ze 2tb disku urcite vyuziju. Klavesnici zatim budu pouzivat starou a repraky taky. Jeste jsem se chtel zeptat kolik by vysel Win7 do toho PC a jestli by me to sestavili a i ozkouseli kdyby k tomu meli windows?
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 1. 2013 18:36

Asi jo, ale práce "skládačů" v eShopu je poněkuď problematická. Co oslovit místní kapacity ?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod n04r3d 14. 1. 2013 20:31

to taky ale záleží na tom kde bydlí jestli má nějakou místní kapacitu ve svém dosahu hotovej počítač bych poštou raději neposílal
n04r3d
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 1. 2013 21:06

Napriklad ja hotova PC dopravuji VYHRADNE OSOBNE, s predvedenim u zakaznika, se zodpovezenim vsech dotazu, atd.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod n04r3d 14. 1. 2013 21:08

no jasně to už jsi tady psal asi i víckrát ale pochybuju že bys to vezl někam do karviné apod :D
n04r3d
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 1. 2013 21:22

A vis Ty, odkud ja jsem? ;) Nevis. Proto se, prosim, zdrz komentaru, kam bych co vezl a kam ne.

Nejblizsiho zakaznika ke Karvine, pokud by Te to vazne zajimalo, mam v Dolni Lutyni.

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod budinsm 14. 1. 2013 22:29

vysledna verze: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... K5011KGO01

pocitac jsem dnes objednal a poputuje na vyladeni ke KineCZekovi :)
Pokud by mi chtel nekdo poradit ohledne klavesnice, kterou jsem zatim nekupoval nejake navrhy, rady, tipy tak napiste, protoze klavesnici budu kupovat nejspis pristi mesic
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 1. 2013 22:32

A ma byt budto 1) opravdu HERNI, na ktere se na druhou stranu hur pise, nebo ma byt 2) "jen" podsvicena, ale velmi dobra i na psani, tzn. budes na ni i psat?

1) MS SideWinder X4
2) Logitech illuminated

Osobne ani ve hrach nemam s illu nejmensi problem. Pred ni jsem mel Microsoft X6. Nebyla spatna, nekde na foru je i ma recenze s obrazky. Ale illu je proste lepsi na psani. In fact NEJLEPSI klavesnice na psani, na niz jsem kdy v zivote psal.

A ze jsem psal na mnoha a mnoha klavesnicich.

KineCZek

Odeslat příspěvekod budinsm 14. 1. 2013 22:36

reknu to takhle dokumenty na tom psat nebudu chci aby byla pohodlna na ruce, efektivne podsvicena pokud mozno cervene jako moje mys (razer naga molten) a nejake macra pripadne panel na ovladani hudby nebo neceho by taky neuskodili ale nejsou nutnosti.
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 1. 2013 23:02

X6 mela na hlasitost bozi kolecko, ale uz se neprodava. X4 ma alespon nejaka tlacitka, mam ten pocit. A cervene podsvicena je, takze asi doporucim ji.

KineCZek

Odeslat příspěvekod budinsm 10. 2. 2013 20:19

tak pocitac jsem uz ozkousel po delsi dobu pod naporem a vsechno krasne slape bez problemu behem pristiho tydne budu objednavat klavesnici MS SideWinder X4 a potreboval bych poradit ohledne sluchatek chci si koupit nejaky novy herni sluchatka s mikrofonem do kterych chci investovat do 2tisic jde mi o dobry zvuk ale u sluchatek i o vzhled. Tak by me zajimalo co byste mi doporucili
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod Hellslayer 12. 2. 2013 16:31

Imho nejlíp na to budou klasická sluchátka a stolní mikrofon :-)
Sám mám Audio-Technica ATH-T500 a noname mikrofon na stole a nikdo si nestěžoval na kvalitu hovoru, nemluvě o tom že zvuk ze sluchátek bude někde jinde.
Nissan Almera GTi SR20DE :love:
Hellslayer
Junior

Odeslat příspěvekod budinsm 29. 6. 2015 16:39

Zdravim nastal mi problem s timto PC koukam ze je to neco pres 2 roky. Pocitac se zacal sekat tak jsem preinstaloval windows a vse naformatoval, ale mam porad problemy. Stava se mi ze kdyz hraju nebo neco sleduju tak se pocitac zasekne a zacne bzucet z repraku/sluchatek a jde pak jedine vypnout nevite cim by to mohlo byt? Pak se mi taky zaclo stavat ze ten vetsi disk 2TB se obcas vubec nenacetl kdyz jsem zapl pocitac a musel jsem ho zkouset zapojit a vypojit nekolikrat, aby se vubec nacetl. Nejake napady nebo rady co s tim nebo kde by mohl byt problem?
budinsm
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka