Herní PC 25-30k s monitorem

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod budinsm 30. 6. 2015 16:41

Tak jsem zkusil vypojit ten vetsi dik uplne a vypada ze to jen na tom ssd jede normalne takze asi novej disk na data nejaky rady jakej si mam koupit ? Chtel bych zase 2 TB
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod budinsm 1. 7. 2015 00:33

Tak ikdyz jsem vypojil ten 2TB HDD tak druhy den se pocitac zasekl a zacal delat hlasity zvuk z repraku a sel jedine vypnout. Vite nekdo cim by to mohlo byt pripadne jak bych to mohl otestovat cim to je ? Predem dekuji za kazdou radu
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod Story.V 1. 7. 2015 11:03

Zkoušel jsi si změřit teploty CPU a GPU? Tohle mi dřív dělávalo PC, když se nedokázala uchladit grafika...
Story.V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod budinsm 1. 7. 2015 12:20

Moc se v tom nevyznam ale zkousel jsem to zmerit ve SpeedFan
http://imgur.com/ecasNjd
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 1. 7. 2015 13:43

Monitoring SpeedFanem je problematický. Raději použij HWiNFO.

U disků by to chtělo údaje ze SMART (musí být pochopitelně připojeny). Načít je umí výše zmíněné HWiNFO, nebo v přehlednější formě CrystalDiskInfo.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod budinsm 1. 7. 2015 22:08

Tak jsem to zkusil v tom HWinfo nejak:

http://imgur.com/73lFtUD
http://imgur.com/hOt5snH

ten druhej disk bohuzel zapojit nemuzu uz jsem to zkousel nekolikrat a pocitac se zasekne po chvili pouzivani... kdyz je vypojenej zaseklo se mi to jen jednou kdyz jedu pouze na tom ssd a neco na externim
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod Jops 3. 7. 2015 08:20

no, skoro bych rekl, ze sis odpovedel sam. Zkus odpojit ten 2TB HDD a zkus fungovat bez nej, pokud neni systemovy. Verim, ze to dela on.
Jops
Junior

Odeslat příspěvekod budinsm 5. 7. 2015 15:04

A poradil byste mi nekdo jakej disk koupit cca za 2600? Zase 2 TB
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod Jops 10. 7. 2015 13:45

a je to tim diskem ?
Jops
Junior

Odeslat příspěvekod budinsm 8. 11. 2016 11:38

Zdravím,

Po posledním přeinstalování se problémy s PC vyřešili a rád bych si k němu pořídil druhý monitor. Chtěl jsem se zeptat jestli s tím tohle PC nebude mít problém a případně jaký monitor ideálně pořídit.

Děkuji za rady
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod omualo 8. 11. 2016 12:06

Dotaz na Kina - jak to maji ty Evolve Blues s vydrzi? Aby za pul roku neodesli (ale na druhou stranu by to bylo pro reklamaci).
omualo
Junior

Odeslat příspěvekod budinsm 17. 2. 2017 09:59

Zdravím vás,

Zajímalo by mě jestli by se u tohoto PC dalo něco upgradovat grafika/procesor. Rád bych do něj trochu investoval jestli to teda ještě má cenu. Můžete mi poradit co bych mohl vyměnit u tohoto PC a nebo jestli by bylo lepší našetřit a pak kupovat PC nové. Děkuji za rady
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 17. 2. 2017 12:25

budinsm píše:vysledna verze: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... K5011KGO01

pocitac jsem dnes objednal a poputuje na vyladeni ke KineCZekovi :)
Pokud by mi chtel nekdo poradit ohledne klavesnice, kterou jsem zatim nekupoval nejake navrhy, rady, tipy tak napiste, protoze klavesnici budu kupovat nejspis pristi mesic

Tahle sestava? Stačí dokouit GK pokud se jedná o hry :) A SSD pokud chceš víc místa :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod budinsm 17. 2. 2017 13:51

Ano ta výsledná verze jediné co jsem tam měnil byl ten 2TB disk a přeinstaloval jsem windowsy. Rád bych do toho malinko zainvestoval, aby hry šlapali trochu víc. Kupoval jsem si druhý monitor takže mi taky furt něco běží na obou monitorech. Nevím co by mě nejvíc pomohlo vyměnit. SSD disk si asi pak koupim větší ať na něj můžu dát i nějaké hry a mam rychlejší načítání. Moc tomu nerozumím takže nevim jestli na tu desku dám třeba nějakou novou grafiku atp.
budinsm
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 17. 2. 2017 14:09

Stačí grafika dle peněženky :) Dnes je na FHD sweetspot RX 480
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Předchozí stránkaDalší stránka