Home pc internet,film

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Z.K.Ko 13. 1. 2013 14:52

Použití: internet 90%,10%fhd,hry 0
F.limit:10000 mimo komponenty
O.s:mám W7 home 64.
Monitor:mám Fhd 16:9 23",chtěl bych připojit 46"lcd
Nechám sestavit
Hlučnost:nemusí být ULN
Mám tyto komponenty WD 1T black,Bequiet E9 450w,Asus DRW-24B3ST nové.
Prosím o doplnění soustavy
Díky
Z.K.Ko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 13. 1. 2013 16:47

9.625,- Kc

Nic vykonnejsiho na sve pouziti nepotrebujes.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 13. 1. 2013 17:57

Já bych na i3 už asi dal Freezer 7. Zvlášť s tímhle limitem.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 13. 1. 2013 18:08

Mas na nem Alpinu odzkousenou? Vubec neni ceho se bat, zvlada s nadhledem. Je fakt, ze Freezer neni o tolik drazsi. Je to option.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 13. 1. 2013 18:15

Neříkám že se bojím, i3 topí prakticky stejně málo, jako Pentium. Dělá to ale necelé dvě stovky nahoru a to bych za další drobné ztišení dal.

A k tomu ještě Himuro na ten WD Black, protože z toho bych šílel.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 13. 1. 2013 18:51

To uz je na tazateli. :)) Ja bych se z blacka dnes zecvoknul i v Himuru. Ja uz cvoknu i z 2,5" 2TB Greenu, kdyz je v Node 605 bez odhlucneni. Tzn. objednal jsem Himuro a budu bastlit, protoze original Himuro Mini do Node 605 nepasuje.

Ono kdyz mas S12B na 190rpm, je uz slyset fakt vsecko. (!)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod KineCZek 13. 1. 2013 19:17

To neni moje, to je zakazkova stavba. :)) Gigabyte G1 Sniper M3, i3 3225, Noctuizovano a posledni kousek ErPRO 400 z Alfy, co kdy prodali. :))

Bude to HTPC, ale i s funkci toho PC. Poznamky, tytrubka, prehravani, ale i ripovani DVD (dotycny ma spoustu originalu a chce zalohu).

NAS jsem dotycnemu tez navrhoval, ale zatim chce zkusit 2TB 2,5" disk. Bez Himura se to podle mne moc neda, tak jsme Himuro doobjednali - stejne se ceka na mechaniku.

A menim P12 PWM za klasickou P12 1300, protoze umi nizsi otacky. V primem srovnani na teze desce je to docela vyrazny prusvih pro PWM fan.

Coz je dano i tim, ze jsou regulatory prepnute na DMI. Kdyz prepnu na PWM, dostanu se sP12 PWM niz, ale S12B zase jedou na 100% otacek, coz je tak trochu kontraproduktivni.

BTW stale si dovedu predstavit situace, kdy je pro HTPC fajn mit PC. Treba kdyz mas film/serial bez titulku, nektere prehravace umi samy automaticky ty vhodne najit a stahnout. Umi tohle i ty chytre krabicky, at uz proprietalni, nebo s Androidem?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.K.Ko 14. 1. 2013 13:20

Díky za návrh koukám že WD je na nic.Není problém koupit jiný,tak že udělejme celou sestavu za 15000.Na mé komponenty není potřeba brát zřetel.Snad jen abych to nemusel za dva roky měnit vykonově.
Z.K.Ko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 1. 2013 13:26

WD je co do vykonu vcelku ok, jen je potreba jej odhlucnit, protoze je to krikloun.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.K.Ko 14. 1. 2013 14:18

Já právě mám křiklouna na intelu e 7400,4g,500g,to než něco udělá je věčnost,koupeno jako hotovka.
Z.K.Ko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 1. 2013 14:31

14.951,- Kc

Po odladeni ventilatoru to bude LOW NOISE sestava.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků