Herní PC 25k, upgrade + pomoc

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod Kidd_ 26. 7. 2013 12:17

Dobrý den, vybírám herní PC, ale na internetu si nějak nemůžu vybrat, tak bych si ho raději sestavil. Bohužel se v PC neorientuju, tak bych uvítal jakoukoliv pomoc.

ULN: nemusí být, ale radši něco připlatím aby pc nehučel jako tank
CENA: +-25 000
SESTAVENÍ: nechám si ho sestavit
TAKTOVÁNÍ: nědělal jsem a ani v plánu nemám
MONITOR: mám (1680x1050)
PERIFERIE: jen bedna

PC bude sloužit hlavně k hraní nových her ve FullHD a rád bych aby to tak i nějakou dobu zůstalo.

Už jsem tady brouzdal a našel jsem pc + periferie, nebo další věci co já nepotřebuji. Trochu jsem to upravil a vyšlo mi z toho toto: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_11P1010TUP021Z330119FV011R5X011TTQ011ZSQ011YXO011RAD011KXK0100BN011R7M01 (oprava)
Nevím jestli to jde k sobě, ale rád bych do toho vrazil ješte tak 1-2 tisíce.
Děkuji.
Naposledy upravil Kidd_ dne 26. 7. 2013 12:43, celkově upraveno 2
Kidd_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matysek 26. 7. 2013 12:20

Od pohledu si rikam, ze budes potrebovat skoleni, jak se vklada kosit od Alfa. I kdyz kosik nevidim a neuvidim, evidetne se nepletu. Nekde tu je obrazek slouzici jako blbuvzdorny manual.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod KineCZek 30. 7. 2013 13:55

OS bych vzal urcite 7. Osobni preference, pricemz podotykam, ze nejen moje. Desku o par korunek levnejsi a schopnou kooperace se SF, grafiku od MSI, protoze je tissi, nez vybrana od Gigabytu a tech 5,- Kc za to myslim stoji. A pak jeste pameti. Vykon vyssi, cena podobna.

No a v neposledni rade ta hlucnost. Nasadil jsem odhlucnenou skrin, tissi zdroj a box na disk. Vyslo mi to ale o naco vic, nez 25k:

25.991,- Kc

Sestava je temer low noise. Chladic grafiky vymeneny neni, ale na to uz nemame v rozpoctu prostor.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor