Prosba o sestavení PC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 22. 6. 2014 17:40

A ja taky :P
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N3RF 22. 6. 2014 17:51

KineCZek píše:Pokud neprahnes po stovkach (ktere bys stejne nakonec ze srajtofle vyhodil, protoze ma AMD vyssi spotrebu), vezmi GA-B85M-D3H + i5 4460, zbytek stejny.

Presne tak bych si to totiz koupil i ja sam domu, pokud Ti to pomuze v rozhodovani. A tipnul bych si, ze Tomas (Cernakus) asi taky. Ale nebudu mluvit za neho.


Takže ty chceš abych měl tichou domácnost jo? :mrgreen: Budu muset vymyslet nějakou fikanou výmluvu proč je to tolik lovů :hm Třeba, že je to odměna za tu posečenou zahradu :mrgreen: Nebo, že příště nebudu ve Freeportu dělat xichty ani po čtyřech hodinách přehrabování hader :-P No nic, víc melouchů to jistí. Nepotřebujete někdo elektrikáře? :mrgreen: :mrgreen:
Ok, jdu do teho Intela HOWGH.
Díky moc chlapci, jsem Vám vděčný, že jste investovali svůj čas a vědomosti. Doufám, že se vrchní velení Živě uklidní s počítáním stříbrňáků a nechá forum fungovat jak doposud. Chodím sem pravidelně x let, ale moc neradím.
N3RF
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 22. 6. 2014 17:56

Ad. Vedeni: pozde bycha honit... Uz jsme vsichni odesli, nebo byli odejiti. Ted je to jen takova setrvacnost ;)
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N3RF 22. 6. 2014 18:02

:shock: Já jsem všech těch 14 stránek přečetl a myslel jsem, že jste zatím "na střídačce" a věc se řeší ke spokojenosti všech! Tak to mne krapet naštvalo. Lutonský je ten který v tom má prsty, že ano?
Dovolím si OT jaxviňa, u nás v práci jsou ti nahoře taky nejchytřejší ze všech a veškeré diskuse končívají i hodinovým "umýváním hlavy"
Kampak se chlapci vrtnete? Kam se mám přeregistrovat?
N3RF
Junior

Odeslat příspěvekod cernakus 22. 6. 2014 18:03

N3RF:

Ještě upozornění, ECO+85 je bulk, takže ještě přibal napájecí kabel.
Drž se také doporučeného chladiče CPU, 81W opravdu není třeba chladit chladičem na 150+ Wattů.
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 22. 6. 2014 18:06

Vedeni bych nekomentoval.

Cernakus: Ano, o tom navrhu vim.

N3RF: Myslim, ze ten Freeport to jisti. :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N3RF 22. 6. 2014 18:12

cernakus : kabel zbude ze stroje co umira u kindošů, chladič nechám který jsi doporučil.

KineCZek: šmarjá, ten Freeport byl už posledně dvě hodiny strašnej!! Kurňa šak su chlap, zkusím se přemoct. :D
N3RF
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 22. 6. 2014 18:13

N3RF: něco se chysta ;)
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 22. 6. 2014 18:14

:D :D :D Tomu se rika budovani vztahu. :tleskani :tleskani :tleskani
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _newman 22. 6. 2014 18:28

Jo v obchodech trpime vsichni:D
_newman
Junior

Odeslat příspěvekod N3RF 22. 6. 2014 18:34

KineCZek píše::D :D :D Tomu se rika budovani vztahu. :tleskani :tleskani :tleskani
Moc těma rukama neplácej, já ten vztah buduju víc jak dvacet let :D :roll:
S jakým ůspěchem si netroufám tvrdit O:-)

Ještě poznámka k tom Živě, Computer byl časák, který mne o počítačích naučil všechno. Díky němu jsem byl schopen poskládat pc. Internet nebyl všude a cd byl jediný zdroj softu. Dokonce pořád používám ACDSEE 2.41 které mám z cd Computeru. Možná se časopis vyskytuje svázaný v polici, pokud neskončil ve škole ve sběru. Cédéčka jsou v krabici na půdě. Za 49,- to byl super kauf.
N3RF
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 22. 6. 2014 19:49

Ah, já si u původních návrhů nevšiml, že to chceš bez HDD.

Tak něco nového k zamyšlení:
Intel + Radeon - http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... YE012NN801 (na i5 nejsou finance)
AMD + Radeon - http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... 5X011Y0R01

Nevím, jestli ti čelní porty ve skříni vyvedené nahoru budou vadit. Oboje je lehce nad limit, ale snad to nezapříčiní problémy.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 22. 6. 2014 19:59

i5 bych se drzel.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 22. 6. 2014 20:06

Napiš, jak si to představuješ.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 22. 6. 2014 20:07

Tady fakt platí že lepší se trochu plácnout přes kapsu, než dělat zásadní kompromisy. A že i3 kompromis je, zvlášť v době osmijádrových konzolí a zmršených portů z nich.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků