Prosba o sestavení PC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KineCZek 22. 6. 2014 20:21

Cca takhle: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... D6011R5X01

Oproti Tomasovi (Cernakus) jsem vyhodil mechaniku a pouzil lehce levnejsi CPU, jiny chladic, jinou pamet a lehce drazsi zdroj, s nimz ale mam dlouhodobejsi a dobrou zkusenost.

Po preklikani na CZC by tenhle navrh byl tez levnejsi.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cernakus 22. 6. 2014 20:24

Shitman:

Ještě jsem na PC nepotkal hru, která by byla z 8mijádrové konzole. Ta až přijde, tak se z toho všichni intelloveři co si byli jistí, že Ci5 jim vydrží na věčné časy P O S E R O U :-D (A já s Ci3 rovnou umřu).

Zatím se hraje na to, že multiplatformní šmejdstvo je dělané na enginech, které nějak rozjednou i muzeální PS3 a Xbox360.

Jsem zvědav na první "nextgen only multiplatformy", ale obávám se, že budu muset svoji "konzolu" upgreadovat.

-- 22. 6. 2014 20:26 --

KineCZek píše:Cca takhle: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... D6011R5X01

Oproti Tomasovi (Cernakus) jsem vyhodil mechaniku a pouzil lehce levnejsi CPU, jiny chladic, jinou pamet a lehce drazsi zdroj, s nimz ale mam dlouhodobejsi a dobrou zkusenost.

Po preklikani na CZC by tenhle navrh byl tez levnejsi.


Tu mechaniku má přímo v požadavcích.
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Shitman 22. 6. 2014 20:35

Jo, samozřejmě že je to zatím tak napůl. Ale i pitomé Watch_Dogs si bez čtyřjádra zahraješ hodně bídně, protože PC port se dělal z nových konzolí. Až to bude 8-core only, budem brečet všichni, ale to si snad vývojáři ještě nějakou dobu nedovolí. Jsem zvědavý na Rockstar a jeho GTA V, tam očekávám první průser.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cernakus 22. 6. 2014 20:48

Shitman:

Prvně ta hra je tak přehypováná srajda, že to se už dlouho nevidělo. Ale kvůli klientům jsem si to nainstaloval. No je pravda, že to není na Ci3+GTX760 žádná hitparáda, ale u těchto konzoloidních sandboxů mně osobně těch 35FPS s propady nad 25FPS (děs byla jízda v autě) stačí. Samozřejmě na Ci5/Fx-6300 je to jiná káva, ale styl hry vysoké FPS nevyžaduje.

Mimochodem, třebas té mé GTX760 nepomohl ani 4930K, já mám rád vše NaMax a na to prostě ta holka nemá výkon. Při stejných detailech nebyl rozdíl (až na jízdu autem, ale to IMHO opraví patchem) v průběhu FPS.
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Shitman 22. 6. 2014 20:52

Já od představení všechen hype ignoroval, takže jsem si to alespoň nenechal zkazit zbytečným očekáváním. Chtěl jsem něco, co mi zkrátí čekání na GTA a to jsem dostal. Akorát mě zabolelo, že to byla první hra, kde jsem musel na 560Ti snižovat detaily na střední.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 22. 6. 2014 20:58

The Shitman píše:Až to bude 8-core only, budem brečet všichni, ale to si snad vývojáři ještě nějakou dobu nedovolí. Jsem zvědavý na Rockstar a jeho GTA V, tam očekávám první průser.

Toho se nebojím. Penetrace šesti a vícejader je v desktopových PC dle Steamu něco lehce nad 2%. Tím se nikdo při vývoji zabývat nebude. U nových konzolí se navíc mluvilo o tom, že některá z osmi jader jsou vyhrazena pro běh OS a streamování. SDK blíže neznám, takže nevím, co má vývojář reálně k dispozici.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N3RF 23. 6. 2014 17:22

Zůstanu u té první verze intel, i když ta skříň a zdroj se mi líbí 8-P Dnes nebo zítra věci objednám. Hry si dám na full až bude odpovídající hw za rozumný peníz. Nedávno jsem si takhle pošušňal na prvním Far Cry, Doom3. GTA mám určitě v plánu taky koupit, ale nechám se překvapit jaké bude mít nároky. Pokud bude hra dobrá, vůbec mi nevadí když není na full.
N3RF
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků