Herní pc do 8000Kč.

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod HelloMyFriends 13. 8. 2014 01:43

Tak jsem to poupravil proboha, i když mi ta grafika na jeho požadavky přijde v pohodě: http://www.czc.cz/8vriht3m0kiv099krpfe9f5et2/seznam
western chce sám má s nim dobré zkušenosti při reklamaci ale řikal jsem mu že je seagate lepší ale on nechtěl ale už jsem mu to vnutil.. :D:D
zdroj je jasnej seasonic
krabici chce svíťivou :D
cpu se bude později upgradovat (do roka :D)
ramky jsem chtěl taky dát kingstonky aspoň obyčejné ale snažil jsem se pro něj co nejmíň (i 30kč :D)
mechaniku on chce na instalaci os..

už je ten pc lepší než muj ntb? http://www.alza.cz/asus-x550ln-xo007h-d603462.htm
HelloMyFriends
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 13. 8. 2014 02:49

Jedine co rikas, ze mas v dotazu vic smajliku nez mozkovych bunech, protoze jedine debil da do desktopu 5400rpm Momentus. Utikej na retardbook, tam najdes podobne smyslejici idioty v hojnem mnozstvi. Prestan se ztrapnovat, plytvat casem ostatnich nebo mazej na
l' tour eiffel

Obrázek
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod HelloMyFriends 13. 8. 2014 03:38

Myslim že tady je idiotů až až, tohle je fórum kde byste měli radit a né nadávat těm co chtějí poradit..

-- 13. 8. 2014 04:40 --

Řekne mi teda někdo jestli už je lepší na hry než ten notebook? Popřípadě o kolik tak % horší / lepší
HelloMyFriends
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 13. 8. 2014 05:26

Jenze to nesmi byt tazatel debil. Mas tu nekolik sestav ktere jsou aspon trochu herni. Jenze ty si furt jedes to svoje.

Ohledne vykonu ntb vs pc, UTFG! (Ano opet a znova, ale je to tak!)
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Dymas 13. 8. 2014 07:44

To co ti tu nadhodili kluci sou za ty prachy super stroje nechapu co resis. Ten tvuj "kamarad" je nejspis uplne dutej. Muzes me vysvetlit co ho privadu k tomu ze chce svitici bednu ktera je na stejne urovni jako EuroCase za 400Kc akorad stoji 3x tolik? Trochu bys mu mej vysvetlit ze blikajici vetraky mu moc FPS nepridaj a pokud nebude vymejslet hovadiny tak si treba i zahraje. Dalsi vec DVD si muze casem dokoupit system nainstalujes z flashdisku! ;-)
Dymas
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 13. 8. 2014 08:03

neoras píše:Ta sestava mi moc v pohodě nepřipadá. Takto by to bylo rozhodně lepší http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... WD010TUP01 + ta škaredá kolotočová bedna

Co se ti nezdá ? Jo i11 je zbytečná měl jsem na mysli Arcti Alpine 11 pro....

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... RI011KXK01
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod dockalacek 13. 8. 2014 08:40

Matysek, cernakus: Trochu brzděte, pánové, v tom výrazivu. Oba dva. Pokud považujete tazatele za to, čím jste ho nazvali, netřeba mu to zdůraznit v příspěvku a plýtvat tak bezesporu vaším drahocenným časem. Bohatě stačí žádný příspěvek nepsat a věnovat se něčemu konstruktivnějšímu. Ano, já uznávám, že s některými tazateli je to těžké, že špekulují, překombinovávají a doufají, že vymyslí něco o hodně bombastičtějšího. Nevymyslí. Ale tím, že je pozurážíme, nevím jestli docílíme lepšího světa...

HelloMyFriends: Máte tam několik dobrých návrhů, takže bych se to ani nesnažil udělat po svém. Za běžných okolností nemám nic proti iniciativě tazatelů, nicméně s tímhle miniaturním rozpočtem je to vyloženě hazard. A jelikož počítačům úplně nehovíte, na tom ovšem nic špatného není, přišel jste se poradit. Potud ok. Ale když se někdo snaží vymyslet svou verzi něčeho, o čem mnoho neví, v kolektivu, který ví, logicky se stane terčem posměchu, klepání do čela, atd. Čili já mám nejradši vlákna (tazatele), který se přijde zeptat na sestavu, v třech, čtyřech odpovědích má návrhy, vybere, a je hotovo. Žádné otázky typu proč tohle, nebude to lépe takhle...? Samozřejmě nemáme problém osvětlit i něco bokem, rozšířit někomu obzory, nicméně myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu témata, jež se rozkládají na 4 a více stranách nebývají z nejoblíbenějších.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 13. 8. 2014 09:25

Čau,
argumenty typu "pro jeho požadavky je to v pohodě" jsou lehce mimo. To chce vážně za svoje peníze koupit něco horšího, když může mít něco lepšího - vyšší výkon i kvalitu? S tímto rozpočtem je to opravdu HODNĚ na hraně. Nejnovější hry si zahraje max. na ty nejnižší detaily i rozlišení a tam už se nedá mluvit o herním požitku. Proto bych šel cestou konzole tak jak ti tu radil někdo nade mnou.
Pokud by se přeci jen rozhodl jít do PC. Tak asi takto:

http://www.czc.cz/afrkmqv7m6j2ia5rb28j6hl7ub/seznam

S tou grafikou co tam máš ty je to useless. Protože stejnou práci jako ta tvá grafika udělá i intergovaná grafika v procesoru.
loleCZeQ
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 13. 8. 2014 09:29

Ona R7 260x bude za stejný peníz v něčem výkonější, teď na to koukám
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod neoras 13. 8. 2014 12:15

Python: to bylo na jeho sestavu, ne na ten tvůj "nástřel".
HelloMyFriends píše:ok tak tu sestavu mám v pohodě - jemu bohatě stačí tak díky

Btw, že se tu ještě snažíte, je to marný.
neoras
Junior

Odeslat příspěvekod cernakus 13. 8. 2014 12:33

dockalacek píše:Matysek, cernakus: Trochu brzděte, pánové, v tom výrazivu. Oba dva. Pokud považujete tazatele za to, čím jste ho nazvali, netřeba mu to zdůraznit v příspěvku a plýtvat tak bezesporu vaším drahocenným časem. Bohatě stačí žádný příspěvek nepsat a věnovat se něčemu konstruktivnějšímu. Ano, já uznávám, že s některými tazateli je to těžké, že špekulují, překombinovávají a doufají, že vymyslí něco o hodně bombastičtějšího. Nevymyslí. Ale tím, že je pozurážíme, nevím jestli docílíme lepšího světa...

offtopic:

To není nějaké honění ega. Je to jeden z psychologických přístupů. Forma "výchovy". Jako některé děti lze vychovávat domluvou a některé jen řemenem, je dehonestace a vulgarita ten "řemen". Samozřejmě, pokud to nezafunguje, nemá cenu dále dítě "řezat". Zde to zcela jednoznačně nezafungovalo. Tazatel je tak úžasně hloupý a tvrdohlavý, že dokonce i mám podezření, jestli to nedělá schválně a jen netroluje. Mám načteno a v praxi ověřeno, že "zlý" přístup opravdu může být nápomocen. Cíl takového přístupu, pokud zafungoval správně, se totiž nad sebou zamyslí a pokusí se bojovat proti "útočníkovi" tím, že mu vezme munici (zkoriguje svůj vzorec chování či myšlení). Jak jsem už řekl, Nezafungovalo a tím s tímto tazatelem končím. Další "tvrdé" přístupy by byly kontraproduktivní (udělaly by z vlákna žumpu).
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 13. 8. 2014 14:03

Ale jo... Jen GK by to chtělo výkonější.

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod HelloMyFriends 13. 8. 2014 14:20

Bohužel limit mi dal že nesmí překročit 8000 a přesvědčil jsem ho že je lepší si vzít kvalitní bednu rychlejší disk atp. ale víc už asi ani ťuk jinak bych tam dal aspoň r7 260 a bylo by to dobrý, nevím jestli game debate lže nebo ne ale GK má výkonnější než muj ntb a procesor míň je to pravda?
HelloMyFriends
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 13. 8. 2014 14:33

tu stránku neznám, stejně jako nevím jakej máš notes. Benchmarků se na netu válí asi milion.

Python.p
Je to rebel!

Předchozí stránkaDalší stránka