PC, úřednická práce(Excel atp.), občasné hry, 25k

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod Signature 8. 10. 2014 12:03

Dobrý den,

příbuzný mě poprosil jestli bych se mi zde nezeptal na PC sestavu. Dosluhuje mu NB a potřebuje do práce nějaký normální počítač s následujícími požadavky.
Cena: 25 000,- cca, nemusí to být nutně strop, na druhou stranu, když bude sestava levnější, o to bude šťastnější. Do ceny by měl být započítán i monitor(24 palců).
Zvuk: rád by k tomu měl i nějaké bedny, nemusí to být nějaká skvělá kvalita, ale aby k tomu byly.
Účel: typická úřednická práce s excelem, wordem, posílání emailů, surfování po netu a rád si zahraje i nějakou tu hru typu Flatout, CoD.
Hlavní požadavek je, aby se to nesekalo a šla na tom nějaká ta hra.
Samozřejmě je vítáno, když bude cena co nejnižší, ale zase nechce na něčem zbytečně šetřit, snad chápete co tím chci říct. Kdyby byla nějaká možnost vybrat komponenty a následně by někdo počítač složil, bylo by to další +. Tuším, že CZC dřív tuhle službu nabízelo, možná ještě nabízí, opravdu nevím. Můžete mi teda nějakým způsobem poradit?
Přikládám navrženou sestavu a zajímal by mě Váš názor. Určitě mi prosím doporučte další. Díky!

http://www.alfacomp.cz//basket.php?item ... VQ010TUP04 - Tato sestava mi byla navrhnuta. Určitě na ní neshledávám nic špatného, ale radši bych vyměnil SSD disk za HDD kvůli větší kapacitě. Posuďte sami prosím.
Signature
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 19. 10. 2014 21:26

Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 10. 2014 10:45

Zetkovej chipset, nevíme kdy to modré zlo zatrhne.

GK Trixe - bude tichej.

Zdroj RMko a bude to fajně tiché.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 10. 2014 14:39

24.194,- Kc

Je to, nebo tedy muze byt, kompletni LOW NOISE. Grafiku netreba resit, kdyz existuje pasivne chlazena varianta, ktera se neprehriva.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor