Poděkování KineCZkovi za stavbu PC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod volkiCZ 14. 2. 2020 12:21

Také se přidávám - jsem další ze spokojených zákazníků KineCZka. Navrhnul, sestavil a vyladil pro mě nový pracovní desktop. Vše proběhlo v pohodě a stroj šlape jak má. Mohu jen doporučit.
volkiCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skot11 17. 2. 2020 18:35

Ahoj,

tímto příspěvkem bych chtěl poděkovat KineCZkovi za jeho pomoc při navrhování a následném sestavaní PC a všemu s tím spojené.

Mnou navrženou LN sestavu (odkaz) upravil k lepšímu tak, aby splňovala všechny podmínky, které jsem si stanovil.

Po vyměně několika emailů jsem PC objednal. KineCZek si vše vyzvedl a PC sestavil. Po stavbě mi odeslal foto PC, abych se mohl kochat a rovnou jsme domluvili termín dodání.

Když ke mě KineCZek přijel a zapojili jsme PC, zavřel okno, aby nás nerušili zvuky z venku. Když jsem PC poprvé spustil, nechtělo se mi popravdě věřit vlastním uším. Nic jsem neslyšel. Pro jistotu jsem přiložil ucho k PC, jestli mě sluch nešálil. Jaká to změna oproti notebooku, kde někdy lopatky od větráku dřeli o šasi. Opravdu jsem skoro čuměl s otevřenou držkou.

Samozřejmě jsem dostal instrukce, jak se o PC starat. V PC mi KineCZek ukázal, na kolik je přetaktovaný procesor, grafika, screeny ze zátěžových testů. Co dělat, když se mi PC "rozese*e" a spoustu dalších věcí, na které si teď nevzpomenu. Během toho všeho jsme samozřejmě kecali a mé dotazy mi byly zodpovězeny.

Pro Vás, kteří se rozhodujete, zda využijete služby sestavení PC někoho zde na fóru, mohu KineCZka jedině doporučit. S jeho službami jsem velice spokojen. Pokud budu v budoucnu řešit upgrade nebo nákup dalšího PC, vím na koho se můžu obrátit.

Díky za vše KineCZku. ;-)
skot11
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků