Čistě herní PC - LN - Výběr + sestavení - 25.000Kč

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod EvilPyro 1. 11. 2016 21:51

Dobrý den,

rád bych si zde našel člověka, který by mi sestavil pc - trošku odladil a dodal, bez starostí a strachu aby vše běželo. Jedná se mi o čistě herní pc - hry typu Witcher 3, RSI, WoT - tak aby rozjel na co nejlepší možné detaily - dejme tomu - min. high, ideálně ultra. Cena není fixní - jsem ochotný ještě doplatit za případný komfort hraní. - zbytek současné sestavy je IIyama ProLite x82483HSU, Razor 7.1 Kraken - zbytek sestavy nejspíš nemá vliv.

Hlučnost - LN
Účel - Herní PC - Witcher 3, Star Citizen, World of Tanks, etc.
Limit - 25.000 - v případě velkého růstu výkonu za malý příplatek jsem ochotný jít ještě nahoru.
Sestavení - Rád bych PC dostal sestaveno, odlazeno.
Taktování - Sám taktovat neumím - v případě, že by se dal nahnat levněji výkon nejsem proti.
Monitor - Současný viz. nahoře - pokud se nepletu 1920/1080
Periferie - Zbytek sestavy mám - jediné o čem budu výhledově uvažovat je větší monitor - tím pádem možné vyšší rozlišení.
Systém - Žádnou volnou licenci už nemám, tak bych poprosil do ceny zkusit zahrnout i systém( ideálně 7ky popřípadě 10ky)

Předem moc děkuji!
EvilPyro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 11. 2016 10:49

25 417,- Kč + systém 379,-

Pokud bys chtěl sestavit, stačí napsat SZ ;)

Otázkou je jestli zvolit MSi Gaming která má jaké-si-také-si chlazení mosfetů ale "jen" 4-fáze a nebo vzít Sapphire s 4+1 a potřebou nasadit alternativní chladič + doladit chlazení....

Pokud by se nasadilo Acelero Extreme, problém je vyřešen a jasnou volbou je sapphire s ohledem na možná nárůst výkonu vlivem lepšího chlazení.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 11. 2016 12:32

Vyssim rozlisenim chapu spravne QHD? Tam uz bych pokukoval po GTX1070. Resp bude to nutnost, pokud opravdu chceme, aby ty hry jely v tech slusnych detailech, o nichz mluvis.

Tichy stroj za 25k se systemem pro hrani v ultra detailech ... to je bohuzel za mne cista utopie. Rad bych odpovedel jinak, ale lhat do kapsy si nechci.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod EvilPyro 2. 11. 2016 15:57

Prave proto jsem nechal limit nizsi - rad bych co nejvice muziky za co nejmene penez.. A kdyby LN nebylo podminkou.. a limit se mohl zvysit dali bychom dohromady nejakou masinu co by to zvladla na QHD? Nejaky prostor pro navyseni jeste mam.. ale monitor budu kupovat asi az pristi rok.. koukal jsem na predatora s vykrivenym obrazem.. ale momentalne stoji vic nez nova masina.. tak chci pockat az spadne..

Predem moc dekuji za odpoved! :-)
EvilPyro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 11. 2016 16:05

QHD s LN je cca 40k pohodlne, 35k s kompromisy. Bez LN pak doporucena sestava za tricet tisic splni ucel pohodove:

31.550,- Kc

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 11. 2016 16:08

A když DS dáš lepší skříň, aftermarket chladič na GPU, kvalitnější zdroj jsi na LN.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 11. 2016 16:19

Takovy ideal rekneme vyjde na krasnych 40.440,- Kc vcetne FPP, tzn prenositelne, licence Windows 10.

Samozrejme to nestaci jen postavit ... k docileni Low Noise by se sestava musela i profesionalne odladit. To vylucuje stavbu eshopem a nahrava nam zde na foru.

KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod jike 3. 11. 2016 01:07

Možná trochu OT: Vidím 6x F14 Silent a FD R5. Je R5 odlišná od R4, že tam jdou dát i novější Arctic F14? Respektive já jsem do přední pozice na R4 dával starší F14 (25mm) a novější (27mm) mi tam moc neseděly.
jike
Kolemjdoucí