classic 45 000, PC na hry

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod majk.krejcik 21. 11. 2016 21:25

Dobrý večer, chystám se skládat nový PC pro mého kamaráda, něco málo už jsem vybral a prosím o vaše názory a doporučení ;)

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI - classic, hluk mi nijak výrazně nevadí, nemusí to řvát jak ve fabrice
UCEL PORIZENI SESTAVY - 85% hry 15% office filmy..
FINANCNI LIMIT - 45 000
OPERACNI SYSTEM - windows 10, budu pořizovat... případně nějaká zkušenost s koupí z aukra a podobných stránek?
SESTAVITE SI PC SAMI? ano sestavím
BUDETE TAKTOVAT? ne
MONITOR + JEHO ROZLISENI? žádný nemám, prosím o radu
KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN? - kupuju PC + monitor + klávesnice myš + repro

Zde je můj nástřel:
https://www.czc.cz/a762bd4p86hjrb61k9cse88m93/seznam
majk.krejcik
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 11. 2016 22:02

Prvni slova po otevreni Tveho odkazu byla: "Jezisi Kriste". Pak jsem to zavrel a rekl si, ze zkusim neco rozumneho naklikat sam.

45.357,- Kc

Monitor s QHD rozlisenim (vykon na to mas, byla by skoda te sance nevyuzit), kvalitni reproduktory, ktere sice neduni a nechrochtaji jako vepri, ale docela dobre hraji. Periferie volitelne modre nebo cervene podsvicene. (Repro maji LEHCE modre podkresleni tlacitka, znam je osobne - ostatne jako cokoliv ostatniho ze sestavy.)

Windows 10 mas v FPP verzi v kosiku. Proti Tvemu puvodnimu navrhu je to tissi a ve vetsine komponent i kvalitnejsi. Jen na zdroji trochu setrim, kvuli budgetu.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor