PC sestava od Bohemia pc

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod Sugmatix 25. 8. 2017 09:45

Zdravím , zde na tomto fóru jsem poprvé a doufám že mi poradíte, chtěl bych si koupit ne moc drahou sestavu herní a našel jsem tuto .https://www.bohemiapc.cz/bohemiapc-asus ... -15praukd/ a chci se zeptat jestli ta sestava má vše k chodu PC protože jsem tam nikde neviděl procesor napsaný a tak tak jestli je tu někdo kdo by se mi nato mrknul .
Potřebuju vědět jestli když si ji koupím tak jestli mi pujde bez problémů zapnout . všiml jsem si že nemá OS ale ten si do koupím to není problém.
Sugmatix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 25. 8. 2017 09:54

procesor
AMD APU A10-7700K, Quad Core, 3.40GHz, 4MB, FM2+, 28nm, 95W, VGA

Tučně, přes celou stránku. Ale chápu, není to tam. Zapnout tedy půjde, ovšem používat bych to nechtěl. Za sebe říkám vyhozené peníze, tohle není "herní" ani na papíře. Pokud chceš v téhle ceně něco na hry, kup si herní konzoli nebo hledej starší PC v bazaru.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod KineCZek 25. 8. 2017 10:02

Vime, o cem mluvime.
Veskere komponenty se hodi pro budouci upgrade.
Nepouzivame nejlevnejsi komponenty.

... :D Lepe jsem se DLOUHO nezasmal. :lol: :tleskani
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod Radmen 25. 8. 2017 10:08

To je naprostý výsměch.
Radmen
Junior

Odeslat příspěvekod soban 25. 8. 2017 10:34

Hotové sestavy nekupuj neoplatí se to (většinou).

Skoukni zde vlákno doporučené sestavy viewtopic.php?f=932&t=1131316 a vyber něco z toho.....

Pokud si netroufáš to složit tak se tu určitě někdo najde kdo to zvládne a budeš mít PC který ti nějakou dobu vydrží....

Ber třeba tuto sestavu viewtopic.php?p=7951807#p7951807 a jseš za vodou je sice trochu dražší ale jseš na tom o 10000000000 % lépe.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sugmatix 25. 8. 2017 14:38

Všem děkuji za pomoc už mám objednanou sestavu která tu byla doporučena . Mě se hned zdálo za tu 8 nějaké divné takže díky že existují ještě stránky které dokáží pomoct :)

Za odkaz na sestavu děkuj uživateli Soban
Sugmatix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krysta 25. 8. 2017 18:46

Docela síla, "jdou spustit hry typu GTA 5" - spustit jo, ale to je tak všechno :-D. Celkově hodně "profesionální" stránky tři vykřičniky, CAPS LOCK který navíc chvílema vynechával. Je smutné že se někdo dle vlastních slov už 10 let živí prodejem takového odpadu.

-- 25. 8. 2017 19:50 --

Lol, 2 roky bezplatného servisu zdarma. A to vám jen tak někdo nenabídne. Fakt jsem že srandy došel až na konec.
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod soban 26. 8. 2017 01:12

Sugmatix píše:Za odkaz na sestavu děkuj uživateli Soban

Mě neděkuj já hodil pouze odkaz - vše je práce KineCZek kterému třeba děkovat a klanět se že to dělá.....

Jinak před objednáním jsi měl napsat co všechno chceš na PC dělat a hrát a možná by tu sestavu ještě vylepšily tak aby vyhovovala lépe....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 26. 8. 2017 07:54

Klanět vůbec, neblázněte kluci. :-[
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN