PC k TV do 15 t.

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stillmann 31. 8. 2017 14:10

JJ,klasicka case s předním aspoň 1x USB3
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 31. 8. 2017 17:21

Mám tento návrh,nebo je to konina? díky za rady..
https://www.alfa.cz/index.php?eid=136140
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 8. 2017 20:35

Špatný odkaz...
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 31. 8. 2017 20:46

Špatný? mě funguje..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod weefaa 31. 8. 2017 21:06

KineCZek píše:To Synology nabidne rychlost, kterou WD po ethernetu moc ne. WD po USB rychlost nabidne take, ale zase jej neschovas do satny. Navic v Synology lze vymenit disk v pripade poruchy ci potreby vyssi kapacity, to jednorazova krabicka nenabidne. Vzdycky to bylo, je a vzdycky to bude o "neco za neco"....
Když vypustíme jakýkoli disk, který bude mít uvnitř bedny a pořídil by NAS, bude mít zbytek PC (mimo úložiště) reálně citelný lepší výkon, než např RPI 3 s KODI?
Mac Mini M1 > iFi ZEN DAC Signature V2 (iFi iPower2 )> SP Audio SC1 > FELIKS Audio Echo MK2 > Forza Audio Noir Hybrid HPC > ZMF VC.
weefaa
Junior

Odeslat příspěvekod polda 31. 8. 2017 21:07

Mě ne...
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 8. 2017 21:15

Nediskutuj a odkaz si oprav. 8-P A ve volném čase wikipedia a termín který hledáš se jmenuje COOKIES.

-- 31 srp 2017 22:17 --

salam01 píše:Nechci žádné Raspberry, Plex a jánevímco. Jsem lama, a neumím se v tom hrabat.

Díky :-)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 31. 8. 2017 21:28

Díky za rady..poohlédnu se s radou někde jinde.. ;-)
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod weefaa 31. 8. 2017 21:30

Vím a respektuji, že zadavatel nechce, ale zajímá mě to, tak pouze navazuji v tomto tématu. Za mě by RPI3 stačilo, ale možná se pletu, a proto tento dotaz. Jak tedy prosím?
Mac Mini M1 > iFi ZEN DAC Signature V2 (iFi iPower2 )> SP Audio SC1 > FELIKS Audio Echo MK2 > Forza Audio Noir Hybrid HPC > ZMF VC.
weefaa
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 9. 2017 10:17

Jdi kamkoliv Tě srdíčko táhne. Pokud ovšem kdekoliv jinde umístíš nesprávný odkaz, žádné lepší rady, než aby sis opravil odkaz, se nemůžeš dočkat. Moc se Ti omlouvám, ale telepatii jsem ještě ovládnout v průběhu svého života nestačil.

Cokoliv, co zvládne Kodi a umí hw cestou dekódovat, by mělo stačit. Teoreticky.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaulik 1. 9. 2017 10:23

ten odkaz nefunguje, zkopíroval si to co je nahoře, ne to co ti vypsali že máš zkopírovat.. mimochodem, co se ti nelíbilo na mém odkazu na sestavu, si taky nenapsal.. takže moc nevím co chceš jinak nebo co je špatně..
R7-5800x + NH-D14 | ASUS ROG STRIX B550-A GAMING | RAM 48GB@3200 | RX 6750 XT | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 9. 2017 10:49

Asi tak:
Basket.PNG
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 1. 9. 2017 18:32

oooooooooo píše:Jestli jsi filmovy fanousek tak Synology NAS, zaplej NFS pristup ,Kodi a budes chrochtat..Popravde na nejaky obri uloziste se uz davno nehraje.

To vůbec nevím, co je, a už vůbec ne, jak si přes to pustit nějaký film nebo Amazon Prime třeba.
salam01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meda2016 1. 9. 2017 23:23

@salam01: A co jít na to kvůli vzhledu takto - i3-7100U s RAM 8 GB a SSD 256GB (s vlastním ext. diskem)
https://www.aliexpress.com/store/produc ... df47IvV85D
nebo i5-5250U a dtto
https://www.aliexpress.com/store/produc ... df47NT7skB
Mezi 370 a 452 $ na čínským.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 9. 2017 09:11

Čirou náhodou jednu z těch věcí jsem měl v rukách, SSD v mSATA, pomalé. Procesor throttloval, pomohlo až rozebrat a nová pasta, throttling zmizel, ale přehřívání zůstalo. To se podařilo odstranit až tím, že se na horní stranu nabastlil 92mm Redux Noctua na 5V.

Výsledek. Nevyšlo to levně, cestou to tomu člověku chytila celnice, takže clo + dph. Byly v tom cracklé Windows. Spousta těch prodejců to otevřeně už na webu přiznává. A ti kteří ne, to stejně dělají. Přišlo to komplet ČÍNSKY, což se sice dá v OS předělat, ale jednak to člověk, který má zájem o PnP řešení, asi dělat nechce a jednak BIOS zůstal "v čaji" nejspíš navěky. A není to ani designovka, s ventilátorem nahoře to fakt není miss case. A nebylo to ani bez práce.

Tzn výsledek? Raději se naučit flashnout android krabičku, to vyjde na méně peněz, méně práce a méně času.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků