Herní pc do 25k (20k bez dph)

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Syda123 24. 6. 2018 12:36

Mám tento návrh sestavy, potřebuji pouze komponenty v košíku, disky mám a periférie taky. Monitor ideálně 23", FHD IPS okolo 3 tisíc s DPH. OS mám, hry 90%, zbytek youtube, internet a občas PSko. Čím levnější, tím lépe.
https://www.czc.cz/223206,234210,225542 ... 86402/kody

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI: classic nebo LN pokud lze
UCEL PORIZENI SESTAVY: 90% hry, jinak internet a PS
FINANCNI LIMIT: 20-25k s DPH
OPERACNI SYSTEM: mám
SESTAVITE SI PC SAMI?: Ano
BUDETE TAKTOVAT?: ne
KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN?: potřebuji jen to, co je v košíku. Mám navíc dva ventilátory Nexus, ten ventilátor v košíku z odkazu nepotřebuji. A nepotřebuji ani disky, mám SSD i HDD. Mám i Noctuu U12-P.
Syda123
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 24. 6. 2018 17:56

Celkove jde o dost lacinou verzi u vsech komponent krom zdroje. Jakou mas predstavu resp co by sis predstavoval, abych s tim udelal?

Dalsiho zlevnovani se moc nezucastnim, na spouste mist bych spise pridal ... monitorem pocinaje (resp tam by slo jeste par korun usetrit bezbolestne, ale doporucil bych spise priplatek).
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Syda123 24. 6. 2018 18:17

Tak, jestli by šla vymyslet alternativa do těch 25k, nebo to splácat jinak... Díky za odpověď každopádně. Zapomněl jsem zmínit že asi budu mít RX580 ASUS použitou za nějaký rozumný peníz.
Syda123
Junior

Odeslat příspěvekod Syda123 25. 6. 2018 07:40

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_4 ... 8G0137NW01
Zkusil jsem po procteni temat zde splacat toto. Se zdrojem pocitam do budoucna, navic ma 10 let zaruku. Monitor vyberu uz sam a grafika bude rx580 asus. Muze to tak byt, nebo to je k nicemu?
Syda123
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 25. 6. 2018 09:46

Bez vyhrad.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků