LN/ULN prestavba stavajici HP sestavy

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod KineCZek 10. 8. 2019 21:41

To už je věc každého konkrétního kupujícího. ;)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru. DELID a dalsi upravy.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod hbboy 12. 8. 2019 11:21

Tak jak to dopadlo? Vzali to zpátky? Za jakých podmínek?

Koukám dle vašich příspěvků ze už jste někdy v minulosti nebo podobného kupoval ne?
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 13. 8. 2019 22:27

super založí diskuzi a pak už se neozve -((((((((((
Nyní dvanáctý dotykáč Huawei Nova 3, předtím Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Adrian28 16. 8. 2019 17:50

PC sem vratil, zatim cekam na dobropis a penize, dnes sem tam volal, dobropis mi ma dojit do 14 dnu, zatim nemam ani dobropis ani penize.

cize muj odhad je (kdyz se nic neposere) ze koncem srpna by mi mohli snad uz i prijit penize.... Pak to muzu realne resit. Vratil sem to 8 dni od kupy, takze pohoda.

Kto by chtel poplakat nad tym jak zly to bylo tak tu mate nasledovni

mereno mobilem pres soundmeter. - 1 meter od bedny ve stavu klidu - 35-38 decibelu, ve stavu plne vytizeneho processoru - 45 decibelu ve stavu plne vytizene grafiky 50 decibelu. Ve stavu i processor i grafika 52 decibelu- nekdy 55 ....
Kdyz sem pustil MSI kombustor a zapol stress test pri full HD cku na grafiku tak teplota grafiky byla maximalne 78 stupnu, ustalilo se to pak na 75 stupnu. (prijde mi to jako docela moc 1660TI na full HD ? na 4K to udela co? zhori to ? )

Processor to je kapitola sama o sobe. Bylo to 9700F .... takze kto vi ten vi kdo nevi tak pri zatezi VSECH jader to drzi takt na vsechny jadra neco kolem 4,3 Ghz ale JENOM cca 5 minut. pak se to cele podtaktuje na 3.74 Ghz a ostane to takto bezet. Je to trapny.

pri benchamrku unigine heaven benchmark 4.0 pri nastaveni full HD, 8xAA a quality ultra a tesselation extreme to udelalo nasledovny, obraz se chvilemi trhal (pri zapnutem tessellation) a vysledek byt na full HD takovy ze: FPS 75 ... mini FPS: 15.7 a max FPS 158.6 .....

Takze to cely jelo na vraceni, proste to byla hodne hodne bida..... nikdy vice.
Adrian28
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blmrtin 16. 8. 2019 19:10

Rozumím nespokojenosti s výběrem, ale "důkazy" doprovázení vlastní interpretací, jste si mohl odpustit.

P.S.: Hlučnost malého přístroje se měří pomocí kalibrovaného měřidla s rozsahem 25Hz - 10 KHz a vždy v anechoické komoře s vyhotovením kontrolních měření. V tomto případě aplikace dle normy ČSN EN ISO 11202:2010 a ČSN EN ISO 11201:2010, ČSN EN ISO 3744:2011, ČSN EN ISO 3746:2011. Přiblížění sem s mobilním telefonem v ruce se spuštěnou aplikací, nevypovídá ani tolik o přístroji, ale o neprofesionalitě měřícího.
Carpe diem
blmrtin
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 16. 8. 2019 21:44

díky bohu, že se tu mašinu podařilo vrátit, děkuji moc za super zprávu - ted jen něco vybrat. Já mám nový počítač za 40000 litrů a naopak je to naprosto tiché -))))

zdejší stavěči vám určitě poradí
Nyní dvanáctý dotykáč Huawei Nova 3, předtím Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 16. 8. 2019 22:18

Dobrá zpráva, že ses toho zbavil.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru. DELID a dalsi upravy.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Adrian28 16. 8. 2019 22:32

no jo. Tak profi techniku na zvuk tedy nemam. - hadat se nechci. ale mne prd zajima anechoicka komora. mne zajima bezny provoz u mne doma.

za mne to hucelo dost na to abych to vratil.... a vykon nech se na mne nikdo nehneva ale 3.7 ghz v zatezi na vsech jadrech taky neni nic moc.
Adrian28
Kolemjdoucí

Předchozí stránka