Upgrade PC, 20K, ULN

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 10. 2020 11:38

TUF, GSkill.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod killphill 17. 10. 2020 13:33

Tak ještě jednou díky, vzal jsem tu MSI Z490-A PRO. Pekny den
killphill
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod qw84 17. 10. 2020 15:33

Já nikomu reklamu nedělám (montáž PC mě neživí) ať si koupí co chce, nakonec recenzí je na netu plno. Každopádně ty levný Z490 jsou dost pofiderní na to že to mají být desky na taktování.

Mimochodem já jsem někde psal že B460 Pro4 něco nedrží ? Psal jsem obecně B460 zaleží na maximálním limitu PL1 musí se prostě vybírat. Pak se strašně lidi diví, že Intel je pomalý oproti AMD atd. bodejt by ne když jim to jede na maximum na 28s pak se podtaktuje nebo se začne přehřívat VRM na desce :)
qw84
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 10. 2020 15:58

Levne desky maji sve misto na trhu - kancelarske sestavy. Ze se pak lide divi, kdyz vezmou kancl desku do geming sestavy, je druha vec. :)

Treba Gigabyte sveho casu cachroval s napajenim mezi jednotlivymi revizemi a od te doby jeho desky nedoporucuji.

BTW ja hardware vubec neprodavam. Poskytuji sluzby, to ano. Konzultace, zprostredkovani, ladeni, reseni na klic. Ale neprodavam.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Doggg 17. 10. 2020 18:26

Nynyny - úplně jedno, nechovej se jak kdyby ti to tady patřilo, nebo jako kdyby jediný tvůj názor byl ten správný.

Asi umíš dobře skládat sestavy a i tomu i rozumíš, ale nic z toho ti nedává důvod se chovat jako pitomecek. Čtu to tady poslední roky a je vidět, že už ti to tady trošku leze na mozek (což je jenom umocneno pár vernymi, který tě na tom oblacku drží).

Můžeš na to reagovat nějakým humorem, nebo třeba taky tak, že se zastavís a dáš tomu nějakou (sebe)reflexi a třeba uvidíš, co vidí i jiní - akorát se to často boji pojmenovat, aby se na ně nevrhl dav věrných. Mě je toto fórum sumak, narozdil od tebe na tom nemám postaven business, ale i tak by nějaká pokora nebyla od věci.
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 10. 2020 18:31

Po ... co ... bu ... coze to? :hm

Tady nekdo moc koukal na konspiracky?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků