herni pc okolo 35k

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod derekx 2. 9. 2021 20:32

Ahoj, shanim pc ve finalni ceně okolo 30,000-40,000. Primarni učel by byl na hry, na ryzenu by to bylo nejlepši. Bez os, bez monitoru, jen case a vnitřnosti. Nemuselo by to být taky uplně hlučné, ale rozpočet je primarně na vykon. Budu vděčný za napady, dik všem.
derekx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 9. 2021 22:05

39.674,- Kc


Neni to Ryzen, ale je to schopne herni a je to primerene tiche. Se soucasnou urovni trznich cen to nijak moc lepe nevidim.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod derekx 3. 9. 2021 11:36

ahoj, děkuji ale to už se pohybujeme uplně u stropu rozpočtu což asi uplně nevadi ale ještě na intelu?... neměl bys něco na ryzenu? Primarně jsem diky tomu chtěl ušetřit par tisic kvuli cena/vykon vyhodam AMD a nějak se mi nelibi představa, že si v 2021 koupim do noveho pc za realtivně dost peněz i5tku, když jsou tu ryzeny. Proč si volil takto, jestli se mužu zeptat?
derekx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 3. 9. 2021 12:10

Jakoze s procesorem o dvojku drazsim usetrime? Nebo neco spatne chapu?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod derekx 3. 9. 2021 12:13

KineCZek píše:Jakoze s procesorem o dvojku drazsim usetrime? Nebo neco spatne chapu?

ne, jen se ptám proč je ta i5 lepši než ryzen za 5, a ta karta je všude vyprodaná a nebo je o mnoho dražši čimž už sem dost mimo rozpočet.
derekx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 3. 9. 2021 14:39

@derekx - S kterým Ryzenem za 5 to srovnáváš? Zrovna tam já vidím cenovou pauzu, 3850-6800 Kč pro 6c/12t. A pauzu výkonu.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod derekx 3. 9. 2021 15:08

ja už to moc nesleduju proto jsem se ptal
derekx
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků