PC do 25K

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod brendy12 7. 12. 2021 22:43

Zdravím,

potřeboval bych poradit s koupí nového PC. Aktuálně používám starší notebook a rozhodl jsem se koupit nové PC, monitor též a ten už jsem vybral 27 1440p.
Jinak k tomu PC
Jedná se o základ který bych chtěl třeba za půl roku doplnit o grafickou kartu za rozumné peníze.
Hry hraji minimálně, CS go někdy wowko, takže myslím že by ta integrovaná grafika měla stačit. Jinak bych potřeboval aby byl PC maximálně tichý. Nejsem si jistý příliš se zdrojem a základní deskou. Chtěl bych to přibližně za 25000kč i s tím monitorem. Dále jestli to bude všechno šlapat když je monitor 1440p ? Děkuji.

https://www.czc.cz/323877,315340,289963 ... 97510/kody
brendy12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 7. 12. 2021 23:19

Použil bych 2 moduly RAM Kit 2x16GB,
koupil 3 ventilátory Arctic P12 Silent a vyměnil ty ve skříni (2in 1out), 1 Arctic P12 PWM vyměnil na chladiči. Možná budeš potřebovat rozbočku na přední ventilátory.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 12. 2021 23:35

Za rozumnou cenu za půl roku karty nebudou. Bohužel.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 12. 2021 17:28

Na vyzadani prikladam jeste svuj navrh:

24.150,- Kc

5600G
32/3600
IPS VRR QHD

Rozpoctove plnime s rezervou.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brendy12 9. 12. 2021 18:48

Děkuji. Ten monitor co jsi poslal je fajn ale příjde mi velice nestabilní, tak bych asi nechal ten dell co jsem měl. Jinak to jak jsi to poskládal vypadá daleko lépe než to moje, tak do toho asi půjdu. :) Takže díky.
brendy12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 12. 2021 19:14

Ve stabilite neni mezi temi dvema rozdil. Legendarni super_stabilni DELL -acke stojany s pivot -em vypadaji uplne jinak. ;)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků