AMD nebo Intel

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod decried 23. 8. 2005 11:48

Problem boxu nieje v tom ze by prescott neuchladil. Jediny problem je v hlucnosti, ma malu vrtulu preto potrebuje vyssie otacky na vytvorenie dostatocneho "prievanu".
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korwin 23. 8. 2005 11:56

decried píše:Problem boxu nieje v tom ze by prescott neuchladil. Jediny problem je v hlucnosti, ma malu vrtulu preto potrebuje vyssie otacky na vytvorenie dostatocneho "prievanu".


njn ale já nechci, aby mi to doma řvalo jak na letišti :o)) jo a ještě k tomu tvému "zdroj 300W" co máš v podpisu.....utáhne tu P4 v poho?J8 cu kupovat Sempron 2800+ a nev9m jestli mi to ten zdroj co mám ted utáhne...mám taky 300W a značku Fortram nebo jak se to píše :o))
Ne děkuju, netrpím touhou poflakovat se mezi snobama, odpracovat si 20minut a pak se flákat po Paříži, chlastat šampaňský po galonech a mít tucet mladejch, růžovejch, vlhkejch, zkušenejch francouzek, aby mi skákali nahoru a dolu na mým....TAK MOMENT!?
Korwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrix 23. 8. 2005 11:59

Korwin píše:
decried píše:Problem boxu nieje v tom ze by prescott neuchladil. Jediny problem je v hlucnosti, ma malu vrtulu preto potrebuje vyssie otacky na vytvorenie dostatocneho "prievanu".


njn ale já nechci, aby mi to doma řvalo jak na letišti :o)) jo a ještě k tomu tvému "zdroj 300W" co máš v podpisu.....utáhne tu P4 v poho?J8 cu kupovat Sempron 2800+ a nev9m jestli mi to ten zdroj co mám ted utáhne...mám taky 300W a značku Fortram nebo jak se to píše :o))>/quote]

Vzdyt Athlony a Semprony prd zerou :D anorektici
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mike.M 23. 8. 2005 12:00

to nikdy zadne take, spise kdyvy AMD prevzalo zastitu SiS ci VIE ale nejlepe nVidie(to se ale nestane) a vyrabela sve chipsety k procesorum presne na miru jako INTEL
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korwin 23. 8. 2005 12:00

Patrix píše:
Korwin píše:
decried píše:Problem boxu nieje v tom ze by prescott neuchladil. Jediny problem je v hlucnosti, ma malu vrtulu preto potrebuje vyssie otacky na vytvorenie dostatocneho "prievanu".


njn ale já nechci, aby mi to doma řvalo jak na letišti :o)) jo a ještě k tomu tvému "zdroj 300W" co máš v podpisu.....utáhne tu P4 v poho?J8 cu kupovat Sempron 2800+ a nev9m jestli mi to ten zdroj co mám ted utáhne...mám taky 300W a značku Fortram nebo jak se to píše :o))>/quote]
Vzdyt Athlony a Semprony prd zerou :D anorektici


to je dobře :o)) takže nemusím kupovat new zdroj že ne :o))?
Ne děkuju, netrpím touhou poflakovat se mezi snobama, odpracovat si 20minut a pak se flákat po Paříži, chlastat šampaňský po galonech a mít tucet mladejch, růžovejch, vlhkejch, zkušenejch francouzek, aby mi skákali nahoru a dolu na mým....TAK MOMENT!?
Korwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 23. 8. 2005 12:02

Ten moj zdroj je *****. Sice to utiahne ale kebyze pridam cooler na HDD tak je za dva dni po nom. Ten tvoj je asi fortron, sempron 2800+ to utiahne. Teraz mam nejaky no name (premier), chystam sa kupit enermax 350 alebo 370W.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korwin 23. 8. 2005 12:04

cooler na HDD nemám 4 roky a furt vše jede v poho :o)) čím mím coolerů tim mín hluku :o)
Ne děkuju, netrpím touhou poflakovat se mezi snobama, odpracovat si 20minut a pak se flákat po Paříži, chlastat šampaňský po galonech a mít tucet mladejch, růžovejch, vlhkejch, zkušenejch francouzek, aby mi skákali nahoru a dolu na mým....TAK MOMENT!?
Korwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 23. 8. 2005 12:12

Chudak disk ma 46 stupnov.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike.M 23. 8. 2005 12:48

neresi se tu disk, ale AMD vs INTEL.
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korwin 23. 8. 2005 13:06

sem zapomněl že tam mám takej větší větrák z boku podobnej jako ve zdroji co trošku chladí ty moje 2 HDD...ale nevím jestli furt funguje :o)) snad jo :o))
Ne děkuju, netrpím touhou poflakovat se mezi snobama, odpracovat si 20minut a pak se flákat po Paříži, chlastat šampaňský po galonech a mít tucet mladejch, růžovejch, vlhkejch, zkušenejch francouzek, aby mi skákali nahoru a dolu na mým....TAK MOMENT!?
Korwin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honny 23. 8. 2005 17:38

jezis007 píše:AMD je jenom pro socky, ktery si namlouvaj, ye maj lepsi vykon....
Dalsi INTELigentni odpoved...
xaerocom píše:Jinak nechápu proč se vůbec tady řeší Intel vs. AMD, stačí si ujasnit požadavky a podívat se na tomshardware.com a neposlouchat tady zaujatý řeči, který maj nulovou hodnotu :)//quote]
THG taky neni vzdycky objektivni
x_X
Honny
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 23. 8. 2005 18:06

chce dodat jeste nekdo neco smysluplneho? jinak bych tenhle flame s dovolenim vecer locknul...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palooo 23. 8. 2005 18:30

A ja by som dodal ze AMD je jednoznacne najlepsii !!!

P.S. Uz to mozes locknut
palooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blaster(smazano) 23. 8. 2005 18:33

jojo AMD the Best .... LOCK :twisted:
Blaster(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 23. 8. 2005 18:34

dekuju, naprosto jsi me timto argumentem presvedcil o nezbytnosti LOCKu.

a nakonec maly citat: "S Intelem neni zadna sranda, ten funguje hned napoprve" TomV, moderator diskusniho fora PC Tuning.
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků