U kterého prodejce koupit PC?

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod epidem 20. 7. 2006 15:59

Znáte nějakého solidního pražského prodejce PC, který prodává plně konfigurovatelné sestavy a dává na ně záruku jako na celek (pečeť mi nevadí, vrtat se v tom nechci)? Napadá mě třeba Mironet. Nějaké alternativy?

(Prosím pouze k tématu - nechci to pro sebe, potřebuji skutečně záruku na celý počítač ne pouze na jednotlivé komponenty)
epidem
Junior

Odeslat příspěvekod Weslo 20. 7. 2006 16:31

opět předběhnu matýska a napíšu Autocont...

P.S.Matýsku:nemám nic proti vám osobně ale je pravda že jsem proti nim zaujatý protože jsem jich měl pár v ruce(tedy hlavně dříve,možná je to teď lepší)a vždy to byli extrémně předražené a ne moc výkonné stroje..zkrátka si je kupovali hlavně firmy kterým byla cena i výkon jedno...
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matysek 20. 7. 2006 16:40

Autocont neprodava plne konfingurovatelne sestavy jako takove. Prodava rady,ktere maji jista omezeni, co do toho davaji = tzn. s novinkami nepocitat. Prakticky tam dostanete vse podle prani, az na grafiky, kde jsou dosti zdrzenlivy, protoze moc dobre vedi, ze jejich zajmem neni hrani her prvorade.

Nejsou ani tak orientovane na vykon (mimo rad Integra - to jsou opravdu stanice jak se patri) a jsou koncipovane na multimedia, byt jejich primarni nasazeni je urceno do business sfery, kde je vykon druhoradou polozkou po spolehlivosti a bezproblemovosti. Pravda je, ze jsou drazsi, ale neznam jineho ceskeho vyrobce PC/WKS, ktery by toto dokazal tak, jak Autocont i s nahradnimi dily neni vubec problem, i tyden pred vyrpsenim celkove zaruky je soucastka na sklade a do 24 hodin je u klienta/servisaka. Toto je ohromne pozitivum a v tom je sila Autocontu.

Nemel jsem s ATC problem nikdy a to uz z dob Pentium, kterych tu jeste par mam a coz jsou stroje stare ~ 7 let. Reklamace jsou vsude, ale mohu rici, ze za ty penize se vyplati vice nez DELL, pokud jde o stanice a na vrchu je spravce.
Naposledy upravil Matysek dne 20. 7. 2006 16:44, celkově upraveno 1
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod kromec 20. 7. 2006 16:41

Nenapsals naco a za jakou cenu.
Pokud chces kvalitu tak se podivej na DELL ,ale nemaj(co vim kamenou prodejnu).
Naci Cesti vyrobci se kvalitou nemuzou rovnat.

Jo DELL sice nema plne konfigurovatelne sestavy tak aby sis moh vybrat uplne jakekoliv komponenty ,ale pokud chces maximalni kvalitu, stabilitu ... tak to jinak ani nejde.

A zajimej se o kvalitu servisu pokud ten PC mas napraci tak nic vic nedoakze nastvat pokud bys musel cekat mesic na vyrizeni reklamace.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 20. 7. 2006 17:14

czech computer ? :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod epidem 20. 7. 2006 18:58

CzechComputer dává záruku na komplet sestavu? Je to pro uživatele, kterej nebude řešit, co se mu s tim stalo. Prostě na to bude koukat, že to nefunguje. Takže aby to mohl vzít celé odnést jim to tam a reklamovat to jako celek.

Já bych to chtěl nakonfigurovat podle doporučení z ddworld.cz, takže Dell atp. moc nepříchází v úvahu (navíc je to drahé, platí se za značku). Na Autocont se podívám, jestli to nemaj moc předražený.

Další nápady? :-)
epidem
Junior

Odeslat příspěvekod malcolmX 20. 7. 2006 19:07

czechcomputer uvadi 2letou zaruku i u konfigurovatelnych sestav
http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.js ... A9+sestavy

dale namatkou treba http://www.foxpc.cz
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod Adisis 20. 7. 2006 20:39

co DXT?Nebo Foxcomputers?
kolik?
Adisis
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 20. 7. 2006 21:41

podle ohlasů tady z fóra bych se DXT raději vyhnul.
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adisis 20. 7. 2006 23:11

ja ji mam z DXT a v klidku
kolik?
Adisis
Junior

Odeslat příspěvekod sly666 21. 7. 2006 07:23

http://www.foxpc.cz/ ,tenhle bych nedoporučil,zdají se mi dost mastné ceny a při reklamaci graf.karty velké problémy!!! http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=11555&highlight= Nejserioznější se mi jeví Czechcomputer,nikdy žádný problém.
LG OLED65C8PLA, Onkyo HT-S9800THX, Klipsch R-15PM + Klipsch R-8SW, Samsung S10+
sly666
Junior

Odeslat příspěvekod Weslo 21. 7. 2006 08:28

Adisis píše:ja ji mam z DXT a v klidku

taky jsem měl DXT a děkuji nechci...ti odborníci z ústeckého DXT mi tvrdili že AMD si nemám kupovat že jsou nevýkoné,přehřívají se a mají problémy s pamětmi...LOL chtěli mi prodat Celeron a říkali že je to nejvýkonější co za ty prachy dostanu...DXT nikdy více :evil:
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Adisis 21. 7. 2006 12:16

ti v Ostravě zas celkem v poho
kolik?
Adisis
Junior

Odeslat příspěvekod balik123 24. 7. 2006 16:41

PC: Intel, NVIDIA, WD (viz profil)
Notebook: Samsung ATIV Book 9 Plus
Mobil: Samsung Galaxy Note 3
Foto: Nikon 5100 + 18-105 VR + SB-700
balik123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 24. 7. 2006 17:27

petracomp
100mega (maj tam ted dost levny A64 3500+ AM2)
czechcomputer
obchod.cz
levi
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Další stránka