U kterého prodejce koupit PC?

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod epidem 25. 7. 2006 10:49

100mega je podle mých zkušeností megashit
epidem
Junior

Odeslat příspěvekod Weny Sky 25. 7. 2006 11:11

Co takhle Barbone? Servis dobry, jedina nevyhoda je, ze pri konfiguraci jsi omezeny zakladni deskou. Ale pokud nekoupis zakladku Jetway, tak je to v pohode.
Weny Sky
Junior

Odeslat příspěvekod Patrix 25. 7. 2006 12:42

ICEBOSS píše:petracomp
100mega (maj tam ted dost levny A64 3500+ AM2)
czechcomputer
obchod.cz
levi

Není LEVI taky LYNX? Jestli jo, tak to neberte. Pokud nechcete mít slepené sloty u grafiky a základky nějakým silikonem :lol:
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tučňák 26. 7. 2006 09:14

Adisis píše:ti v Ostravě zas celkem v pohoo/quote]

DXT v Ostravě už taky ani vidět!!Loni sem tam chtěl reklamovat desku tak mi řekli, že to oni ne ať si zavolám do Brna v Brně mi řekli ať si zavolám do Prahy no a v Praze mi řekli, že to je od dodavatele se kterým už nespolupracují, a že to může dlouho trvat atd. ale jestli chci ať jim to přinesu na pobočku do Ostravy. Když sem tam přišel, tak mi borec řekl, že on tady reklamace vůbec neřeší a že to se asi v Praze museli splést, když mě tam poslali..Což už mě fakt nas.....tak sem jim opět zavolal na centrálu no on teda říkal, když mi to v Ostravě nechcou vzít tak ať jim to teda pošlu, že se na to podívají..Za čtrnáct dní, mi přišla deska zpět s odůvodněním, že je opravdu vadná, ale oni toho dodavatele nemohou najít a jestli to chci vyreklamovat, ať si zajdu na živnostenský úřad do Brna (sem z Ostravv), kde mi sdělí, kde najdu toho dodavatele (přitom ten už dávno zkrachoval) a řeším to přímo s ním.Když sem jim opět volal, že mě jejich vztahy s dodavately vůbec nezajímají ať si to vyřeší oni, tak mi sekl s telefonem... :evil:

No a obrázek ať si udělá každý sám...Já už nechci DXT Computers v životě vidět!!!!

Ale pokud má doporučit, tak velice dobré zkušnosti mám v Ostravě s Alfa computer a nebo už zmiňovaný http://www.czechcomputer.cz/ s nima nebyl nikdy žádný problém.
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý

Předchozí stránka