Nejde zapnout PC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod melipa 18. 8. 2006 13:53

Zdravim,...

mam problem, co se tyce meho PC:

kdykoliv, kdyz zapnu PC, tak sice BIOS zacne nabihat, ale po chvili se pocitac zase vypne... (po 3-10sekundach..) nekdy uz ani tlacitko ''zapnou'' na case nejde zapnou, ale nekdy ho proste musim zapinat tak dlouho, az se opravdu PC zapne, a nabehnou widnowsy... - treba trikrat...

kde je problem..?? BIOS...?? kamos mi rikal, at flashnu bios, ale do toho se mi moc nechce, protoze uz mam celkem starou zakladovku, a stejne s tim nemam zkusenosti..,

jinak jsem preinstalovaval XPcka, a na chvili to zmizelo, ale tedka to zase blbne... :cry:

Poradite plz..??
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 18. 8. 2006 14:56

Otvor bedňu a popritláčaj do slotov riadne všetky karty a ram pamäte. Alebo tvoja hardwarova konfigurácia nie je dostačujúca na WinXP, ale iba max na Win98.
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod melipa 18. 8. 2006 15:12

Ansam píše:...Alebo tvoja hardwarova konfigurácia nie je dostačujúca na WinXP, ale iba max na Win98.9/quote]

moje konfigurace je dostacujici na XPcka - Athlon2200+, 256, 60Gb...
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod LUC.key 18. 8. 2006 15:14

tohle je jeden z nejcastejsich dotazu vubec :mrgreen: , nekdo by tu mel dat novy thread z nazvem "Co mam delat kdyz se pocitac nespusti" a dat ho jako dulezite...

Takze:
kondiky na desce
zdroj
teploty
baterka na MB
pritlacit karty
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý