PC zostava - nazory a rady

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pritel 19. 9. 2006 21:15

v poho. nevadi ze si sem prispel svojou zostavou. no keby som nebol limitovany peniazmi tak by som tiez bral tu tvoju zostavu Laughing



On mne PC tak trochu živí, tak bych nerad šetřil..na druhou stranu bych nerad "vyhazoval" peníze zbytečně :lol:

Zaujalo mne, že jsi volil hodně podobné komponenty(výrobce..).

ještě jednou díky za toleranci :D
HP Pavilion PC Elite HPE-130cs,i7-860,8GB DDR3, 1500GB,DVDRW,GT260 ...Win7 64-bit
Pritel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomasek 19. 9. 2006 22:17

Re: Vemi tak case a zdroj 450W za 950Sk, to ho bych se teda bál. No určitě ti to pojede v pohodě. Ale nevím já bych do toho nešel. Koupil bych radši case GMC-H60 + zdroj FSP350W-60THN-P. Ale to je dvakrát dražší než asi na to máš.
Momentálně počítače už nejsou to nejhlavnější co by mě živilo a bavilo :-) Ale snažím se být stále v rámci možností v obraze :-) A stále tvrdím, že složit a opravit PC je pro děcka :-)
Tomasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Newmi 20. 9. 2006 10:13

Tomasek píše:Re: Vemi tak case a zdroj 450W za 950Sk, to ho bych se teda bál. No určitě ti to pojede v pohodě. Ale nevím já bych do toho nešel. Koupil bych radši case GMC-H60 + zdroj FSP350W-60THN-P. Ale to je dvakrát dražší než asi na to máš.s/quote]


ono to je za ten 450W 1095Sk ale to mas bez dph a za cenu pre distributora, cize normal cena v obchode je asi 1500Sk. ani mne ten zdroj akoze moc nenadchol, tak ale uvidim. prinajhorsom ho casom vymenim
core2duo4300/BIOSTAR Tforce P965PT/2x1024MB PC667 Kingston/Sapphire hD5750 Vapor-x 1GB/LG H12NR/Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB/Router:GetNet GR-724W/case:EUROCASE/PSU: SS 400W
Mobil: Nokia N73 + HTC Hero
Newmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomasek 20. 9. 2006 11:18

Ok..tak snad ti to poběží a nebudeš mít s tím problém, ale ještě bych popřemýšlel nad deskou nevím jestli je čipset i945 to pravý ořechový, už je to starší. A tak by to chtělo spíš něco novějšícho, ale taky záleží jestli budeš taktovat nebo ne. :wink:
Momentálně počítače už nejsou to nejhlavnější co by mě živilo a bavilo :-) Ale snažím se být stále v rámci možností v obraze :-) A stále tvrdím, že složit a opravit PC je pro děcka :-)
Tomasek
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků