Poraďte průhledné kompon. na průhlednou sestavu

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod glider 14. 11. 2007 23:19

hmm 8 mesiacov to uz stavas.......si blazon :D , ale lubi sa mi to :wink:
ta case je rucne urobena z plexiskla?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wolkow 15. 11. 2007 11:38

glider píše:hmm 8 mesiacov to uz stavas.......si blazon :D , ale lubi sa mi to :wink:
ta case je rucne urobena z plexiskla?

Takovej "blazen" nejsem, ja mam jen zakladni naradi a zatim jsem opracoval jen pilnikem ty packy na chladici :)

Awast: Promaz OT
lcd Eizo S1911SE-GY, case Sunbeam Acryl Blue, psu Levicom Visible Power BL 450W, mb Gigabyte, C2D E8400, 8GB DDR2, SSD Crucial, 150GB WD Raptor X, 2x Arctic Fan Pro 2 L, Apple key, mice Razer Diamondback Plasma, repro H/K Soundstick III
wolkow
Junior

Odeslat příspěvekod caprica 15. 11. 2007 13:19

1, moc nechapu o co vam jde, je to prece kazdeho vec, a dat to nastul nekdo me, tak nenadavam (mozna az bych to musel vysavat :-D )
2, ze to je drazsi a jen pro efekt? uz jste videli ze by nekdo nadaval nekomu ze si u nas vozi ***** ku prikladu v camaru? (ja osobne jsem neslysel neco jako "to je debil proc si radsi neporidil oktavku tady to auto vubec nema cenu". nebo napr. zenske zkuste vnutit p990i vecina vas s tim posle nekam, protoze se jim nebude libit a koupi si radeji nejake vecko, ktere se za rok zlomi. muzete proti tomu bojovat, muzete protestovat, ale to je tak vse co proti tomu muzete delat ;-)
3, nevyslo by te lip si to vzit na splatky?
AMD Phenom II X6 1605T, Arctic Freezer 13, ASUS M5A97, Gigabyte GTX560, Patriot 8GB (2x 4GB) 1333MHz, 2*320GB, Scythe Himuro, Artic Cooling Fusion 550, CoolerMaster Elite 331/// Lenovo T440/// Samsung N7100, PhoeniX, Next launcher
caprica
Junior

Odeslat příspěvekod wolkow 15. 11. 2007 18:24

caprica píše:1, moc nechapu o co vam jde, je to prece kazdeho vec, a dat to nastul nekdo me, tak nenadavam (mozna az bych to musel vysavat :-D )
2, ze to je drazsi a jen pro efekt? uz jste videli ze by nekdo nadaval nekomu ze si u nas vozi ***** ku prikladu v camaru? (ja osobne jsem neslysel neco jako "to je debil proc si radsi neporidil oktavku tady to auto vubec nema cenu". nebo napr. zenske zkuste vnutit p990i vecina vas s tim posle nekam, protoze se jim nebude libit a koupi si radeji nejake vecko, ktere se za rok zlomi. muzete proti tomu bojovat, muzete protestovat, ale to je tak vse co proti tomu muzete delat ;-)
3, nevyslo by te lip si to vzit na splatky?

1. Ja na prach kaslu. Mnozstvi prachu je primo umerne cistote v pokoji a ja, predstavte si, uklizim a luxuju pravidelne. Prach samozrejne nakonec stejne bude a ja se s chuti pustim do rozebirani (aspon vymenim pastu(ne ze to je dobre ale budu muset :))) A jeste jsem si koupil tyhle hlinikovy filtry tady, uvidime jak to dopadne.
Obrázek

2. Dodal bych, ze jak je zajimave ze se objvevi takove individium a zacne kazat :roll:

3. Urcite bych si to nesehnal na jedne splatky a pak ohledne splatek jdu proti dobe, nemam je rad, kdyz uz tak na neco velkyho jako obrovska televize nebo vybaveni bydleni.
lcd Eizo S1911SE-GY, case Sunbeam Acryl Blue, psu Levicom Visible Power BL 450W, mb Gigabyte, C2D E8400, 8GB DDR2, SSD Crucial, 150GB WD Raptor X, 2x Arctic Fan Pro 2 L, Apple key, mice Razer Diamondback Plasma, repro H/K Soundstick III
wolkow
Junior

Odeslat příspěvekod wolkow 17. 11. 2007 00:50

Prisla mys. Je sice hezka, kvalitni, modra i pruhledna ale nesedi mi. Je moc tmava a pruhlednost je mizerna. Ale stejne na ni neco je, hlavne jak je spickova pri samotne svoji praci.
Obrázek

PS: to je sok po promazu OT :wink:

//ted jsem koukal na thread Fanless PC od osobne, jak to dopadlo? To uz je pul roku.
wolkow
Junior

Odeslat příspěvekod glider 17. 11. 2007 15:49

dopadlo to tak :arrow: osobne dostal asi banan......a to jeho vlaknoIMHO bolo aj tak iba z rozmaru :wink:

inac ta mys je pekna, ale neviem ci zozenies este priehladnejsiu :wink:
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bibendum 17. 11. 2007 15:55

Myš je výborná, už s ní dělám asi měsíc a nemá chybu. Na Razera si ale musíš trochu zyvknout, má jiné tvary než třeba Logitech, který jsem měl před tím, a tak každému nemusí sedět. Ale je to o zvyku. O průhlednější a stejně kvalitní myši taky nevím.
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior

Odeslat příspěvekod wolkow 17. 11. 2007 19:44

Odhaduju, ze DVD mechnika musi existovat nejaka aspon zvlastni (aby bylo na co se divat). A LCD ma Apple pruhlednej ale jen ramecek okolo :|
Obrázek
Jenze to je celej comp!
Co jeste pruhlednyho? Chladic na grafiku Arctric Cooling Silincer, jen aby to slo na 8800GT:
Obrázek
Nebo tohle štelovatko //Zalman ZM-MFC1 ale to bude zmet kabelu:
Obrázek

Jinak zbyva hlavne grafika a mechanika a uz bych "hral". Napadlo me koupit nejakou PCI nahradni tak jsem narazil na Sparkle 8500GT ale nemuzu ji najit v obchodech...

//zitra asi pujdu do alzy pro chladic a nove vetracky ARCTIC FAN PRO 2 L
Obrázek
se stelovanim ot. a ukazu do pondelka jak bude vypadat. A uplne jsme zapomel, ze jsem uz dal dovnitr REVOLTEC Fan Lightwriter s "projekci" teploty a jen tak grafiky. Kompu slusi ale je to silenej HUKOT doslova (udano 29 dB) takze by se hodil prave ten panel na vetraky...
Obrázek

-=Demokracie rulez=-
wolkow
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 17. 11. 2007 23:00

glider píše:inac ta mys je pekna, ale neviem ci zozenies este priehladnejsiu :wink:

Uz sem ji tu postoval vic nez pred pulrokem Sharkoon Luminous a vyrabi take dalsi komponenty. http://www.alltests.de/hardware/reviews ... maus_1.php
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wolkow 21. 11. 2007 17:56

Podle recenze je dobra, ja ji hned odsoudil, ze je nic moc. Mozna bych ji koupil k sestave.
Tak jsem konecne namontoval chladic s DVD a nove ty vetraky pruhledne, takze vypada skoro finalne bez grafiky (zitra ma prijit nahradni HIS Excalibur 9250 PCI taky modra //takze bych ho i zapnul a zjistim jestli jsem nic taky nerozbil). Takhle nejak to vypada:
Obrázek
Ostatni fotky tu.
Musim nejak ucpat bocni otvory kdyz pojede zadni vetrak a nahoru musim nejak pripevnit asi ten cerny Arctic Fan 8 protoze zdroj zasahuje do prostoru vetraku (mozna by stacilo upravit ram vetraku).
Ja osobne se tesim na fotku kompletu LCD se Soundsticky II...
Naposledy upravil wolkow dne 21. 11. 2007 18:24, celkově upraveno 1
wolkow
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 11. 2007 18:18

Dobrý :-).Nerikam že praktický ale vzhled se mi líbí,je to celkem brutal nic tuctovýho.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod blino 21. 11. 2007 18:29

R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wolkow 1. 12. 2007 19:18

Tenhle topic straci smysl protoze Mathey na 1. strance radil monitor Neovo M-19 stribrny a ja tehdy si myslel to neni ono a nic jsem si neoveril (obrazek je do ted ten spatny! :cry:). S tou mysi od Devastor je to samy az me znovu neupozornil. A ke vsemu jsou to jedine 2 veci co jste mi poradily...
Ten monitor ted nikde neni k sehnani, dokonce ani v Nemecku, Rakousku, Polsku, Slovensku i v Anglii (castecne hladano) a ani na ebay.com ani v ceskych aukcich :!:
Vlastne jsem ho objednal na abtron.de ale od te doby prestal jim fungovat obchod :mrgreen: jak jsou beznadejne nemozny, nereaguji na mail a ani telefon neberou. Takze s tim spis nepocitam, ti jsou horsi nez v Cechach :shock:

Neovo M-19:
Obrázek

Neumi nekdo polsky? Potreboval bych zavolat do polskeho obchodu jestli ho opravdu maji ("Dostępność towaru: Jest" to bude dostupnost zbozi: je, ze?) jestli by poslali do ceska. Byl bych moc vdecnej.
wolkow
Junior

Odeslat příspěvekod wollkow 10. 2. 2008 14:40

Nasel jsem skvely pruhledny (hodne, ale neni videt na elektroniku) LCD Formac Gallery 1900 (vystizne nazev znacky ale jde samozrejne i na PC). Tento ma dokonce lepsi parametry nez Neovo.
Obrázek

Vyrobce - http://www.formac.com/webapp/products_d ... ox_tnx.php
Recenze v DE - http://www.prad.de/new/monitore/test_fo ... black.html
Podobny v CZ - http://www.dtpobchod.cz/default.asp?cls ... tiId=12064
//Recenze v CZ - http://www.svethardware.cz/art_doc-C07B ... 72AB9.html

Jenze ja v prosinci koupil Eizo a jsem z toho nestastny, tenhle je dokonce i bily jak jsem chtel (mam bilou klavesnici). Ale jdu do nej stejne, Eizo si necham na nejakou jinou sestavu ale nebude to brzy. Ted mam financni problemy takze sestava kompletne pruhledna bude po vic nez jednom roce (chybi mi Soundsticky, LCD, 8800GT, Gigabyte motherboard byla nefunkcni a vratili mi penize...) :(

Ale tenhle prispevek uz je z noveho PC, takhle zatim vypada:
Obrázek
Jestli žít tak dobře.
wollkow
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 7. 3. 2008 16:33

Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka