vymena vent u gigabyte rtx3050

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Janza007 5. 5. 2022 15:12

Ahoj, menim ventilatory u Gigabyte RTX 3050 ale jeden sroubek je komplet pod plastem, da se to nejak resit pls ?
Nechtel jsem ztratit zaruku demontazi cele karty, jeden sroubek je prelepeny zespodu kvuli grafice....
Obrázek

Dekuji za radu.
H.
Janza007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 5. 2022 13:33

Musíš sundat backplate. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanhouten 3. 8. 2022 09:49

mám 3060 eagle a tam byl jeden šroubek takhle debilně (oni ví proč). Taky jsem myslel, že backplate bude muset dolů, ale nakonec se mi podařilo trochu plasty rozevřít a "zaklínovat" a strčit tam hodinářský šroubovák. Nakonec to šlo i bez demontáže backplatu. Ale nevím jak je to tady.
Ryzen 7 5700X + Fera3+Arctic F12 | Gigabyte B450 Aorus Elite V2 (rev 1.0) | Kingston FURY Renegade 32GB 3600MHz CL16 | Gigabyte RTX 3060 Eagle OC 12GB | WD Blue SN550 M.2 PCIe NVMe | Toshiba P300 3 TB | Corsair RM650x | Fractal Design Define XL R2
vanhouten
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodo677 3. 8. 2022 21:23

Z čeho vycházíte že by měla demontáž chladiče rušit záruku....? Pokud si dobře pamatuju tak žádná nálepka a podobně nemůže ovlivnit záruční podmínky. To se řešilo už před nějakou desetiletkou s nálepkama na bočnicích hotových sestav. Nebo se za ty roky něco změnilo...? :hm
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků