Ukážte Vaše PC - foto

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Ste spokojný s vzhľadom Vášho PC?
áno, páči sa mi a nič už nezmením 143 %  32%  [ 143 ]
čiastočne, ale plánujem ešte pár zmien 130 %  29%  [ 130 ]
nie, no v dohľadnej dobe s tým niečo urobím 67 %  15%  [ 67 ]
je mi to jedno a ostatných to nezaujíma 101 %  22%  [ 101 ]
Celkem hlasů : 441

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 9. 12. 2020 17:52

Furt nepostla svůj úžasnej build :-D
cardillaVILLA
Junior

Odeslat příspěvekod sova.m 9. 12. 2020 18:22

Pak postne neco takoveho a vsichni si sedneme na zadek :D:
https://i.redd.it/icyj1xgz5ff31.jpg
sova.m
Junior

Odeslat příspěvekod atti.hombre 9. 12. 2020 20:37

Podľa fotiek je to Azijská kultúra ovlivnená Anime svetom... všetko je to v poriadku ,ale nepredstavoval by som to ako jediné správne estetično aké je. Našťastie má každý svoj vkus a vysmievať sa niekomu inému, že nenapĺňa moje predstavy o kráse a funkčnosti nie je na mieste. Treba byť trochu tolerantný - i keď dneska je agresívna individualita v móde a v prudkom rozmachu... nielen na tomto fóre- bohužiaľ... :/
Ryzen7 5700G, B550 A, 32GB 3600MHz G Skill, Sam.970 Pro ,DT01ACA200 , RM 650x ...
Pentax K-3II Silver Edition
atti.hombre
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 10. 12. 2020 09:53

Tak zase klid, nebudu nikoho jmenovat, ale platí to pro všechny. :)

Díky
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod niemand- 1. 1. 2021 10:00

Tak jsem včera odpoledne místo oslav trávil téměř 4 hodiny rovnáním kabelů, no snad se to povedlo...

Před:
ObrázekObrázek

Po:
ObrázekObrázek
All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

A car isn't an object, or something you own... it's a part of you!
niemand-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 2. 1. 2021 18:17

Tyhle "vzdušné" skříně musí být neskutečný lapač prachu. :twisted:
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod niemand- 3. 1. 2021 13:31

Jsou, ale člověk s tím musí počítat, když si to kupuje. To čištění není zase tak hrozný, po 4 letech jsem si už zvykl :D

niemand-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marketa1986 6. 1. 2021 02:20

Ou, au, jau, doslova jsem dostala přes kukadla >:-( ten pohozený 2,5" SSD Crucial je co?

Jinak náprava je znatelná" Vidím krásně opletene kabely i na hlavním napájení desky a GPU. To se cení, ale co ty kabely u napájení procesoru hmm :hm to šlo udělat lépe přes "hřebenovité" svorky. Když už to chcete mít pěkné dělejte to pořádně! :twisted:

Obrázek

Ten zadek skříně je co? Proboha OMG, vy jste oblepil IZOLEPOU, IZOLEPOU NAPÁJENÍ :grr: Proč to děláte? Tohle se nedělá. Chlape! :pozor Izolepa na hlavní, napájecí kabel do MoBo NEPATŘÍ! :twisted: :grr: Je to cirkus. Celé mi to přijde takové "CIRKUSÁCKÉ" navíc se na to nejen práší, ale pokud máte kočku tak ji může lopatka větráků vážně zranit. Nehledě na to, že v létě vám tam polezou mouchy a mouchy v PC jsou NEPŘIJATELNÉ. Zatím nejhorší build, co jsem kdy viděla a doslova jsme vytočená jak lidi dokážou tak krásný HW PC zneužít v něco nepopsatelného. :pozor :pozor :pozor NELÍBÍ SE MI TO. :-|
HAJIZLE MILSMIR
Marketa1986
Junior

Odeslat příspěvekod niemand- 6. 1. 2021 11:30

Nechápu poznámku na lopatky větráků. To mi chcete říct, že jako v jiných pc větráčky s lopatkami nejsou? Kočku nemám, takže absolutně nechápu jak to s tim souvisí a jestli někdo chová pitomé kočky, co mu lezou do pc, to je přece jeho mínus ne moje. Wtf.

Omotal jsem to černou páskou v tomto místě, protože tam jsou žluté kabely a vyloženě to bilo do očí. A že to tam nepatří? Vždyť ten originál kabel je na konci taky omotaný páskou, jasně, neni to asi klasická izolepa z papírnictví, ale to co jsem tam dal taky ne...

Mouchy se můžou dostat do jakéhokoli pc, takže nevim, co tim chcete říct.

A naučte se číst, to SSD na volno bylo "před" a ne "PO"... měl jsem ho takto jen krátce, když se mi vrátilo ze servisu a ve verzi "po" už je normálně přišroubované na místě kam patří.

Ještě se mi nestalo, že by někdo řekl, že jsem zničil HW tím, že jsem omotal žlutý kabel černou páskou :D :D

niemand-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 6. 1. 2021 12:47

@niemand- Ber to klidně, Markéta má prostě za koníčka vrhat emoční bomby.

Pravdu má v tom, že stárnutí lepivé vrstvy nadělá časem paseku, pak je lepší použít něco se "suchým" povrchem. Pokud neexistuje nějaká krycí punčoška, jde díky fantazii třeba proplést (protkat) dlouhou silnou černou tkanicí k botám - nebo vymyslet něco úplně jiného. :-D https://cougargaming.com/us/products/cases/conquer/#
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod niemand- 6. 1. 2021 13:02

Já to beru úplně v klidu. Jen z jejího příspěvku mám pocit, že už na mě poslala poldy kvůli černé pásce... :D

niemand-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarešek 6. 1. 2021 13:57

Markéta je nejspíš duševně nemocná, to není možné že tyto bláboly adminovi nevadí, ale když člověk napíše něco lehce ostřejšího, nicméně slušnou formou, tak začne kárat.Zas to zabalte jako offtopic pokrytci.
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod soban 6. 1. 2021 16:30

Koukám taky co je to za skříň - spíš je to pouze držák komponentů.

Prášit se na to bude stejně jak na normální PC.

PC musíš rozšroubovat tady to ometeš štětečkem a vysavačem vysaješ a nemusíš nic rozšroubovávat.

A z pásky si nic nedělej - sice to není optimální - zanechává lepidlo a podobně, ale to není nic co by se nedalo vyčistit.

Pokud jsou kabely barevné a chceš je černé je lepší koupit smršťovací bužírku a nasunout to na kabely, většinou na nějakém konci jdou kontakty vysunout z konektoru atd.....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod niemand- 6. 1. 2021 19:53

soban: case má "bočnice" ze skla. Na fotce nejsou, ale každou drží pět šroubů. Takže šroubovat musím, ale čištění není takový problém, antistatický štětec + kompresor.

https://i.imgur.com/Ppbm6Va.jpg

Jako beru tu výtku k pásce na kabelech. Já už přemýšlel nad tím, že bych si nechal udělat custom 24pin + 3x4 pin do desky, jenže nemám plně modulární zdroj a kvůli custom 24pin kabelu opravdu nechci zdroj rozebírat. Takže tuhle věc nechám až po koupi nového, plně modulárního zdroje, což aktuálně neplánuju, protože neni třeba.

niemand-
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka