Výběr potřebného zdroje řešte POUZE zde!

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod milsimr 20. 10. 2020 10:54

Slyšel jsem zvěsti, že nové revize řady zdrojů Corsair VS už PRÝ nejsou takovej odpad. Co je na tom pravdy jsem však nezkoumal... Možná někdo ví více a může potvrdit / vyvrátit?
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod josa 20. 10. 2020 18:15

Ale z tamtých odpadov je najlepšia voľba ten Corsair? Konečne som dostal povolenie dávať o kúsok drahšie zdroje, tak to chcem využit. :D
Ako viem, že čokoľvek bude lepšie od Evolveo.
Povodne som napisal zlý zdroj aký používame. SS-350ET T3 80+ a nie ako som povodne pisal SSP
josa
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 20. 10. 2020 20:53

Pokud udělali změny k lepšímu na řadě VS u Corsairu, tak ano, bude to pravděpodobně nejlepší volba. Recenze na 650W z minulého roku nedopadla až tak úplně špatně https://www.techpowerup.com/review/corsair-vs650/7.html... z toho možného výběru by to papírově měla bejt jasná volba.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod dagsoftware 27. 10. 2020 02:08

Dobrý deň. Zháňam decentný spoľahlivý zdroj do 1500Kč. Min 400W (FX-6300, GTX 750 Ti, SSD, 3xHDD, ...).

Teraz mám Modecom Feel 520 a nevydržal ani 3 roky (Niekedy sa zapne normálne, niekedy na 11. až 151. pokus + dlho trvá kým roztočí disky).
Moc dobré skúsenosti nemám ani s predošlým Fortronom a predtým Mercury.

Chcel som Seasonic - za tú cenu je S12III 550, ale na CZC nemá moc dobré ohlasy. (Zvažoval som ešte Corsair CV550 a Evga 500 BR, u nich je to to isté.)

Čo pozerám, tak niektoré zdroje už nemajú možnosť napájať FDD, čož je problém (napr. Silentium PC, niektoré BeQuiet).

Zatiaľ mi to vychádza asi na BeQuiet Pure Power 11 400W, ak lepší nenájdem, ale zdá sa mi že 400W je dosť slabý.
dagsoftware
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 27. 10. 2020 02:17

Zkus nedoporučené a naopak doporučené zdroje. Zjistíš, proč máš zkušenosti jaké máš. Netřeba testovat odpad na vlastním počítači. Kup BQ PP 11, ideálně 500W. Budeš spokojen.

Overal je pak až RMx 750, to je minimálně příštích deset let života v klidu.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 27. 10. 2020 10:01

Občas se až divím, co jsou lidi ochotni si narvat do PC :-D
cardillaVILLA
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 27. 10. 2020 10:16

Co ti na to říct? Milovníci ohnivých a jiných efektů?
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod KineCZek 27. 10. 2020 10:18

Ted jsem mel na pitevne PC se zdrojem Trust. Borec ze by chtel upgrade grafiky. Co jsemmu na to mel rict ... odesel s RMx 650, tu 1080 jsem mu tam nakonec taky dal a jeste mi dekoval. Pry mu ten Trust osadili letos na jare V IT SERVISU (jmeno firmy znam, jmenovat/kazit nikomu jmeno nechci) kdyz mu puvodni Seasonic po sesti letech odesel.

Spis co pak chces rict na tohle. ;)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 27. 10. 2020 10:27

Tak zdroj Trust, nevěř tomu že :)
cardillaVILLA
Junior

Odeslat příspěvekod dagsoftware 28. 10. 2020 03:38

Tak ten Fortron namiesto pôvodného Mercury (súčasť case), a neskôr zas Modecom namiesto Fortronu tiež osádzal miestny "renomovaný" PC servis.
dagsoftware
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 28. 10. 2020 06:55

Tak tam bych nevlezl už.

KineCZek

Předchozí stránka