Nefunkční PC

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod alfah4ns 26. 6. 2010 20:36

Ono jak kde.
podstatné je, kdy je uzavřena kupní smlouva. Pokud je to závazná objednávka a ty jen zboží vyzvedneš, pak je to chápáno jako nákup přes internet.
Pokud je ale dojde k uzavřená kupní smlouvy až při převzetí na prodejně, nárok na vrácení do 14dní ze zákona není.
(prostuduj nákupní řád/obchodní podmínky, ... konkrétního obchodu)
.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod attommen 27. 6. 2010 00:05

A jak je možné že jsem si již osobně převzal tolik objednávek například v obchodě Alza, CzechComputer a další a ne jednou možnost vrácení zboží využil ? Úspěšně samozřejmě.

to alfah4ns: přesně tak.
attommen
Junior

Odeslat příspěvekod soban 27. 6. 2010 08:33

Jak už ti řekli pokud jsi uzavřel obchod přes internet tak nezáleží na tom jak se zboží dopraví k zákazníkovy, já jsem si foták taky převzal na prodejně prostě mě strčila krabici do ruku a naschledanou. (potom můžeš zboží vrátit)

Ovšem pokud ti ho prodejce předvádí a prodá na prodejně tak zboží už nelze vrátit!

Pozor neplést s tím že někteří prodejci umožnují vrátit zboží do nějaké doby i při koupi v kameném obchodě
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Niky 27. 6. 2010 09:58

Bari007 píše:Pokud si zboží vyzvedneš na prodejně, je to stejné, jako bys ho tam přímo koupil, takže žádný nárok na vrácení zboží ve 14 denní lhůtě.

To je 1000x vyvracena hloupost. K UZAVRENI smlouvy na dalku dochazi v okamziku, kdy prodejce potvrdi vasi ZAVAZNOU objednavku (nikoliv rezervaci). To, jakym zpusobem se poskytuje PLNENI teto smlouvy, tj, zaplaceni a dodani zbozi, uz nehraje roli.
Niky
Niky
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 27. 6. 2010 10:06

Niky: A kdyby sis to přečetl celé a nereagoval jen na hned první post, tak bys zjistil, že i já mám pravdu ;)

soban píše:Ovšem pokud ti ho prodejce předvádí a prodá na prodejně tak zboží už nelze vrátit!

alfah4ns píše:Ono jak kde.
podstatné je, kdy je uzavřena kupní smlouva. Pokud je to závazná objednávka a ty jen zboží vyzvedneš, pak je to chápáno jako nákup přes internet.
Pokud je ale dojde k uzavřená kupní smlouvy až při převzetí na prodejně, nárok na vrácení do 14dní ze zákona není.
(prostuduj nákupní řád/obchodní podmínky, ... konkrétního obchodu)

Důležité z toho je
alfah4ns píše:(prostuduj nákupní řád/obchodní podmínky, ... konkrétního obchodu)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod attommen 30. 6. 2010 12:23

Zdravím, tak opravdu to byl zdroj (doufám že deska je zatím ok) a vše zas běží jak má. Přikládám pár foto (omluvte kvalitu) toho co jsem nalezl po rozdělání zdroje.
http://attommen.rajce.idnes.cz/Zdroj/
attommen
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 30. 6. 2010 20:49

No teda ale FUJ ... bud rad, ze Ti neshorelo cele PC. Opravdu bud.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 6. 2010 21:14

To jsou přímo varovné odstrašující fotografie :)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod soap mactravish 1. 7. 2010 10:38

Inak ak si všimnete, údaje o zdroji sú tam v podobe čiernej guličky fixkou v príslušnom políčku. Tá gulička sa tam dostane hocikde, podla toho akú má čínsky pracovník o 2:00 ráno pracovnú náladu.
Servis, správa a poradenstvo v IT | Pracovné stanice a Herné zostavy na mieru | LN / ULN odladenie | Custom vodné okruhy | Delid CPU | Referencie na vyžiadanie
soap mactravish
Pokročilý

Odeslat příspěvekod attommen 2. 7. 2010 15:28

KineCZek - Po tom co jsem ho otevřel jsem se dosti bál aby to byl jen zdroj - podle mě trochu z pr...le klika.

Bari007 - Přesně proto jsem je sem dal - je to k nevíře co se dá vyrobit.

soap mactravish - Přesně. :-)
attommen
Junior

Předchozí stránka