Sršení zdroje při pohybu myši

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dede 11. 12. 2010 15:19

Můžu se zeptat, zda někdo neřešil podobný problém?

Nadpis není úplně přesný. Mám zdroj SEASONIC S12-430 430 W, v poměrně výkoném počítači se čtyřjádrem a výkonou grafickou kartou. Všechno funguje výborně i při maximálním výkonu, při střihu a kompresi filmů atp.

Jediný problém co mám a dost mi travuje život je, že při práci třeba v Autocadu mi při pohybu konstrukčním křížem zdroj srší. Ale pouze u takovýchto aplikací, kdy se používá nestandartní kurzor myši. Myslel jsem, že zdroj nestačí nebo má závadu, ale konstatní odběr PC je kolem 200W a jinak je zdroj tichý a není žádný problém.

Nevíte co by to mohlo způsobovat????
dede
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 12. 2010 18:20

Už se to tu myslím i řešilo. Mně zdroj trochu píská hlavně při flashových reklamách nebo načítání dat.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dodo677 14. 12. 2010 18:52

Mě to dělalo na starým kompu v autocadu při pohybu kurzorem doprava...... po výmeně myšky byl klid... :-)
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Joerex 15. 12. 2010 01:52

Mě osobně to dělal i Corsair 450VX, ale i při běžnym pohybu.Měl sem možnost těchto zdrojů vystřídat 5 a 3 z nich to dělaly.Jak říkal Devastor,děje se tak i na stránkách kde jsou flashové reklamy. Všiml jsem si toho i u několika notebooků.
Pokud tě to hodně otravuje můžeš skusit reklamaci(u toho Corsairu to bez problému uznali).
Osobně mám teď ve stolním pc enermax pro 82+ a ten to nedělá.
Joerex
Junior

Odeslat příspěvekod 16cmfan 15. 12. 2010 09:54

Taktiež mi to robí pri flash animáciách, alebo zapnutom Gmaily v Opere... ale nie zdroj ale grafika... v menšej záťaži to je tiež sršanie ale v Burn už to je pískot, takže doporučujem ešte poriadne skontrolovať zdroj sršania.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Junior