HELP - mrtvý zdroj ??

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod TJ-max 19. 12. 2011 16:39

KineCZek píše:Ne nadarmo ten Corsair mam i v DOPORUCENYCH SESTAVACH. :))

Mimochodem a ted si predstav, ze oproti Enermax PRO/MODU82/87 je i ten CX Corsair hlucny. Masakr, coz? :))

to už by pro mně nemělo význam - mám hlučnou grafiku, takže v idle to mám ted tichý jako nikdy předtím, ale při zátěži to přehluší grafárna

tak ten můj PC už je celkem veterán, ale zatím (a to klepu) slouží dobře a drží dech s novýma hrama apod slušně

až se poděá něco zásadnějšího, tak koupím novej, ale snad to ještě chvíli vydrží :-D
INTEL Core 2 Duo E6750 - 2,67GHz, MB: ASUS P5KC - iP35/ICH9, Kingston 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz PC6400,JETWAY GeForce 8800GT 512MB DDR3 256bit, ZDROJ CORSAIR CX500 V2
TJ-max
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 19. 12. 2011 18:24

Na procesor kup Freezer 13 a posleze taktuj, kam az to pujde. Grafiku vymen za GTX560 od Gigabyte se dvema ventilatory a dopln dalsi 2GB RAM. Potom Ti PC jeste nejakou dobu vydrzi.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod TJ-max 20. 12. 2011 09:25

ramku asi pořídím, ale dávat bůra za grafiku se mi moc nechce - to už bych možná zvažoval nákup nějakýho Xboxu

ja potřebuju v současný chvíli PC jenom na net, filmy apod + z her CODčko
ostaní hry si umím představit, že hraju na xboxu, ale to je ted úplně offtopic

mám XP - tzn bych měl asi nakoupit tu RAMku 2X2GB kit ne?
můžete mi nějakej s rozumným poměrem cenaXvýkon doporučit?
INTEL Core 2 Duo E6750 - 2,67GHz, MB: ASUS P5KC - iP35/ICH9, Kingston 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz PC6400,JETWAY GeForce 8800GT 512MB DDR3 256bit, ZDROJ CORSAIR CX500 V2
TJ-max
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 12. 2011 09:34

U grafiky by sis pomohl i se 6770 1GB, o polovinu nahoru minimalne. GTX560 je ma ale pomer ceny a vykonu mozna jeste lepsi, coz se pocita. A nestoji bura, ale ctyrku.

Pameti ... zkusil bych sehnat ty stejne, co uz mas. Pokud by se nepodarilo, potom 800MHz Kingstonky.

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod TJ-max 4. 1. 2012 15:50

mám nějakou snad dualchannel MB, můžu mít teda vlastně 4x1gb, nebo musím použít vždy jenom dva ty stejný sloty?

-- 4. 1. 2012 16:00 --

KineCZek píše:Na procesor kup Freezer 13 a posleze taktuj, kam az to pujde. Grafiku vymen za GTX560 od Gigabyte se dvema ventilatory a dopln dalsi 2GB RAM. Potom Ti PC jeste nejakou dobu vydrzi.

v jiném vláknu jsem před asi rokem to přetaktování nakousl - nakonec jsem ale nesebral dost odvahy na realizaci, nicméně někdo mi tam tenkrát psal, že ten můj MB je na taktování blbej - je to tak?

docela jsi mně nahlodal s tím upgradem :)) ramku koupím určitě, ale i ta grafárna by se určitě hodila :-)) i když musím říct, že mi zatím všechno ta stará dobrá 8800 utáhla, ale už přecijen není nejmladší a nějakej výkonovej boost bych bral - otázkou je, o jakou dobu bych si tímhle upgradem prodloužil výkonnost PC - tzn. jestli bych dal ted 6K a ještě 2 roky jsem v pohodě stačil, tak by to bylo ok
TJ-max
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 4. 1. 2012 16:06

Jakákoliv investice do tak prehistorického křápu IMHO nemá žádný smysl.
Co s tím?
Prostuduj si:
viewtopic.php?f=932&t=1131316
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TJ-max 5. 1. 2012 09:45

koukám na KineCZekovi sestavy a ta INTEL za cca 22K je hooodně pěkná

nicméně ted se mi úplně nechce investovat do nového PC, nicméně díky za odkaz, vůbec jsem to nevěděl, že někdo odsud takhle umí udělat PC

nevíte jestli u tý sestavy (ted se bavím čistě hypotetickyú je i OS? jaký? W7?

někdy tak v půlce roku něco pořídím, když bude za co, protože ten můj stroj už holt má svoje léta :))
TJ-max
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 1. 2012 16:03

Vime, neni. Je mozno dokoupit. V prubehu ledna, cca do dvou tydnu, bych chtel udelat i nove DS.

Pokud bys chtel, mohl bych Ti nove PC i osobne sestavit, odladit vykon i hlucnost, nataktovat a dovezt.

KineCZek

Předchozí stránka