Ventilátor pro zdroj

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod DumBassCZ 3. 6. 2015 16:50

Ano, psali jste to, ale pak jste napsal že se to může nechat, že to i5 uchladí v pořádku
DumBassCZ
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 3. 6. 2015 16:57

Takovou blbost jsem urcite nenapsal. Pokud ano, najdi kde. Protoze by z toho ta ironie musela byt citit.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod McLoo 3. 6. 2015 16:58

Tak teraz si si precital rovnake/podobne odporucanie v inom vlakne do ineho diskutujuceho, tak myslim, ze riesenie je jasne
Život je hudba a hudba život.
McLoo
Junior

Odeslat příspěvekod DumBassCZ 3. 6. 2015 17:04

Asi mám řešení, mám tu jinou case, starou, ale je tam prostor na 2 ventilátory, jméno nevím, nenašel jsem

,,  KineCZek - Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor    6. 5. 2015 14:04
V pripade i5 4590 by se ovsem dalo uvazovat o zachovani stavajici skrine Accutake. Ano, je nekvalitni. A ano, AMD sestava by se v ni po pretaktovani upekla. Ovsem pokud bychom vzali i5 + GTX960, oboje s nizkou spotrebou, muzeme skrin ponechat.''
Přílohy
20150603_175933.jpg
DumBassCZ
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 3. 6. 2015 17:15

Co... to proboha je? :-))
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod McLoo 3. 6. 2015 17:16

ak by si osadil vsetky 4 FANy (tipujem 80mm), tak to MIERNE pomoze, ale to nieje riesenie... a ta SPC M25 nestoji ani tisicku
Život je hudba a hudba život.
McLoo
Junior

Odeslat příspěvekod DumBassCZ 3. 6. 2015 17:19

Je to bedna od výrobce Leo, nikde jsem to nenašel, jen pro ni hledám užití, našel jsem ji před rokem.. :-D
DumBassCZ
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 3. 6. 2015 17:22

Zahoď to někam hodně daleko a kup novou - nějakých 7-8 stovek...

Btw. připomněl jsi mi toto video: http://media.loupak.cz:443/soubory/reda ... citace.mp4
:-D
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod DumBassCZ 3. 6. 2015 17:53

Dobrá tedy, kdybych vzal SPC M25 budu tam moct nechat původní ventilátory (jsou kvalitní ?) a budu muset dokupovat extra na ty další sloty ?
Na fóru jsem našel 3x SPC Zephyry 120 / AC F12PWM
DumBassCZ
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 3. 6. 2015 17:58

A Ty jsi snad vzal i5 + GTX960? :roll:

Coz je karta s polovicni spotrebou => polovicne zatezuje zdroj spotrebou + navic generuje polovicni teplo = uleva pro ten zdroj hned 2x? :oboze

Nezlob se na mne, ale tohle uz hranici...

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod DumBassCZ 3. 6. 2015 18:05

Pardon ... nemyslel jsem to jako to, že za to můžete vy, jen když jste napsal, že jste mi o tom psali, že to bude potřeba, tak jsem si na příspěvek vzpomněl ...
Sám o sobě vím, že jsem debil a hlavně jsem něco takového dělal poprvé v životě a chtěl jsem co nejvíce ušetřit > nechal jsem case a zdroj
DumBassCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Behemot2077 8. 6. 2015 18:39

Pokud by se ty plechy (protože to nejsou díry na větráky, to jsou plechy na větráky :D) vyřízly a v lepším případě se tam řízla ještě díra na 120ku nahoru, tak proč ne? Jistě, nebude to tichý dle místních standardů a je to trocha práce, ale zase za pakatel ve srovnání s novou skříní a komplet chlazením.

Ve stocku to žádná hitparáda nebude samozřejmě.

Ta case v prvním postu má vzadu díru pro 120ku větrák, proč není osazenej?
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod majklhns 19. 1. 2016 19:20

Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak to přidám sem.
Potřebuji poradit, jaký ventilátor dát do staršího zdroje Fortron ATX-350PNR. Ten původní již dosloužil. Zdroj je jinak funkční, kondíky se zdají v pořádku. Je to kamarádův PC , Dvoujádro AMD , int. VGA , 1xHDD , takže odběr minimální. Ze štítku na ventilátoru jsem vyčetl typ : Yate Loon D12SM-12. Dokonce jsem ho našel v jednom shopu, ale dávat za něj 300,- se mi zdá dost a navíc ty parametry: 1650rpmPrůtok: 70.5 CFM / 119.9 m³/hHlučnost: 33 dB(A) - připadá mi to dost overkill. Vrazil bych tam nejradši AC F12 , ta to přeci musí uchladit taky a podstatně tišeji :)
Co vy na to?
majklhns
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 19. 1. 2016 19:55

Na doziti dobry. ;) Az doslouzi, pujde bud k Behemotovi na repas, nebo na srotak.

KineCZek

Odeslat příspěvekod Behemot2077 19. 1. 2016 20:02

Tišeji, tomu bych moc nevěřil. RayeR teď potvrdil to, co mi bylo jasný od začátku…kvalita těch přelevněnejch artict šuntů je prachbídná, v řadě dostal dva absolutně nevyvážený co vrčí jak rortvajler a šou pokračuje druhou reklamací. Za tu cenu to je asi tak, že se občas nrazí na slušnej kus, jinak hrůza. Mezitím pořídil NF-P12, což je jiná liga…

Vodkáď seš? Teď sem zas likvidoval nějaký zdroje, v jednom ECčku byla kupodivu Hong Hua.
Behemot2077
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka