Chlazení skříně SilverStone SUGO SG13B-Q

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 2. 2020 14:29

Zkousim vcelku pravidelne k plne spokojenosti. :) Mozna zalezi na TV, na rozvodech (cat6), routeru, konektivite ... (500Mbit net), ale u mne pohoda.

Hodne muze udelat model TV resp procesor. Nevim, nejsem v tomhle oboru kovany. Nechal jsem si poradit, co mam koupit => koupil, zapojil a zapomnel. Jsem zvykly delat veci jednou a poradne.

-

K tematu: Pokud se Ti to pece, vymen aspon skrin za perforovane celo. Resp ja bych to udelal cele jinak, zase tolik penez to nestalo, tak to posli (byt s nejakou ztratou) do sveta a postavme to z gruntu. Nebo je to blbost? Cele vlakno poctive ctu a prijde mi to jako snad nejlepsi reseni?

Treba 1650Super kdyz koupis verzi Gaming od MSi a das na ni 2x A9x14 PWM namisto original ventilatoru (delal jsem, takze mam overene, ze se vejde bez problemu do Node 304 napriklad) ... tim prehrajes uz snad "naozaj cokolvek" a ve spojeni s takovou 9400f (ona i 9100f by stacila) z toho mas neprustrelny stroj. Na procesor das Freezer 34, na intake 2x F9 Silent, outtake F4 Silent, deska podle pozadavku na opticky vystup, ale pokud nepotrebujes, staci bohate B365M-ITX/AC ... nejake NVME na system a nejaka pamet - to uz budes mit. Zdroj vezmes RMx 550 a mas vystarano na x let.

Zase o tolik vetsi to nebude, spotreba porad v cajku a hlucnost? Ta zalezi jen jak si to odladis. Ale jde udelat "jako vypnuta" i v zatezi. Vsechno toto je bambilionkrat overene a proverene.

-

AD undervolt a underclock ... ne kazdy BIOS to podporuje. Nemluvim ani tak o modelech desek (ikdyz take vliv maji), ale ruzne verze BIOS s ruznymi AGESA se chovaji jinak a nektere funkce se objevuji a skryvaji mezi jednotlivymi verzemi. Tohle je duvod, proc AMD nemam uplne rad - NESPLNUJE to mou zakladni podminku, a sice "plug in and forget" ... proste "udelam to JEDNOU ... a PORADNE". Proto stavim na intelu, ktery tuhle podminku splnuje.

PS:
Ucelem prispevku NENI premerovani p*ndiku.
Ucelem prispevku NENI pokus o "debatu" zda modrou ci zelenou.
Ucelem prispevku NENI propagace zadne znacky.
Ucelem prispevku NENI pokus vytvaret jakekoliv dogma.
Ucelem prispevku NENI zadna osobni narazka - pokud to tak nedej Boze vypada, jde o cistou nahodu.

Ucelem prispevku JE pouze vyjadreni vlastniho osobniho nazoru na dane tema.

___
Pardon za delsi text.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 1. 3. 2020 09:22

Tak to si první,kterému to funguje co vím.A řešil jsem to jak u nás(www.xbmc-kodi.cz),tak venku(forum.kodi.tv).Lucky you!Síťovka v TV to prostě nestíhá.Jinak pro upřesnění mám Philips OLED 804.
Ta navrhovaná sestava je určitě OK,ale já jsem limitovaný místem,takže tam větší case než mám prostě nedám.Takže napřed zkusím pohledat někde bazar,jestli nebude ta s perforovaným čelem a vyměnil bych jen to čelo.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 4. 3. 2020 09:54

Ještě mě napadlo úplně vyříznout tu perforovanou část skříně nahoře.Mělo by to nějaký efekt?Vzhledově to nevadí,protože by to nebylo vidět,viz zde:
https://screenshot.cz/LJPAD/
tramin
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků