po namontovani chladica sa nezmesti zdroj do skrinky :D

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 24. 6. 2006 11:45

No, co jsem přestěhovala zdroj, jsem s ní opět spokojena. On se mi totiž dost slušně hřál procesor. :-/

Tak ta moje sestava ...

AMD Athlon XP, 2083 MHz (12.5 x 167) 2800+
MSI K7N2 Delta2 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)
MSI G4Ti4200 (MS-8870)
1x Kingmax 512 MB PC3200 DDR SDRAM
2x Kingston 256 MB PC3200 DDR SDRAM
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Lausien 25. 6. 2006 10:18

No, tak ten cpu, co máš ty nebo lepší shánim taky, ale nějak nemůžu ho nikdo neprodává :(
Acer Aspire 3820TG, Acer Aspire D150
Lausien
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 1. 7. 2006 13:44

fliper píše:zdravim vas, mam dost velky problem. kupil som novy chladic - Artic cooling Freezer 7 Pro, lebo s tym starym sa to uz nedalo vydrzat, investoval som teda do toho noveho dost, pekne som ho nainstaloval a hop - nevojde sa mi uz do skrinky zdroj... ako je to mozne? mam uplne klasicku skrinku, co mam robit ?!

// decried - presunute.

tomu se mi skoro nechce verit, vleze se to i do obycejnych eurocasu... nahod fotku.
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fliper 1. 7. 2006 20:18

no, pravdu povediac, ani mne sa nechcelo verit... ale je to tak... mozno je to tym ze ta skrinka bola uplne najlacnejsia na trhu :D

tu je dokaz :
Obrázek
fliper
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda-B 1. 7. 2006 20:33

No jo, koho by to napadlo, že někdo bude používat skříň se zdrojem umístěným svisle.

To je vážně o ničem. Nechceš koupit nějakou rozumnější?
Tonda-B
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fliper 1. 7. 2006 20:48

no tak ta skrinka je uz pekne stara, tak preto asi aj ten zdroj zvisle...
no chcel by som kupit nejaku novsiu, len sa mi nechce davat okolo 1500 korun do skrinky, z ktorej koniec koncov nebudem mat ani ziadny uzitok, len co sa tyka vzhladu
fliper
Junior

Odeslat příspěvekod cache 1. 7. 2006 20:50

Prevrtat dieru, zdroj umiestnit mimo skrinu, poriadne zasrobovat zaizolovat, do diery po vetraku zdroja dat 8cm vetrak s mriezkou a dieru nad vetrakom nejako zapchat a mas to ok.
Je to stara eurocase tusim, ja mam tiez taku, ale bezi mi tam Celeron 633 co nepotrebuje pomaly ani chladit..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tonda-B 1. 7. 2006 20:51

Co to povídáš?

Užitek budeš mít hlavně, co se týká chlazení. A o to jde především.

Já vůbec nepochybuji, že stejně mizerné je umístění pevných disků (vysoko a zespoda plech) a vůbec proudění vzduchu.
Tonda-B
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fliper 1. 7. 2006 21:00

disky su nahodou umiestnene celkom dobre... no dobre, a ked uz novu skrinku, tak ktoru?!

co hovorite napriklad na tuto:

http://www.focus.sk/zoom.asp?img=IMAGES ... ack&popis=

//adams:teda, takovou URL jsem ještě v životě neviděl. Dá se to i uříznout. upraveno
fliper
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda-B 1. 7. 2006 22:47

Já to bohužel nepřečtu.
Tonda-B
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MadCap 1. 7. 2006 23:11

ak novu bednu nechces, tak ju nekupuj a prisrobuj zdroj ku case inak a hotovo, neni problem, moznosti je kopa ;)
Sefredaktor www.extranotebook.cz
MadCap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pizi 2. 7. 2006 00:25

Ja som mal podobny problem, tiez mam taku staru bednu so zdrojom v tejto polohe...
Zdroj som premiestnil na vrch bedne, z krytu zdroja som vyskrutkoval dve skrutky a urobil do bedne dve diery zvrchu a uchytil tak zdroj navrchu...
Bednu som naspat nezakryval. Uz tak fungujem vyse roka a jedinou nevyhodou odkryteho kompu je to ze ho musim castejsie vysavat od prachu, ale na prehrievanie ani nic podobne sa stazovat nemozem. Samozrejme ten pocitac vyzera ako neaky Frankenstein, ale mne je to jedno... hlavne ze funguje ako ma...
Pizi
Junior

Odeslat příspěvekod obywan 4. 7. 2006 21:33

fliper píše:zdravim vas, mam dost velky problem. kupil som novy chladic - Artic cooling Freezer 7 Pro, lebo s tym starym sa to uz nedalo vydrzat, investoval som teda do toho noveho dost, pekne som ho nainstaloval a hop - nevojde sa mi uz do skrinky zdroj... ako je to mozne? mam uplne klasicku skrinku, co mam robit ?!

// decried - presunute.

Tak jak to tak vypada mame uplne stejnou skrin a stejny problem :)
Akorat ja ten problem uz neresim, zdroj jsem postavil na DVD mechaniku a je to :-B
Casem mozna objetuju nejaky peniz na novou skrin.
:P
obywan
Junior

Předchozí stránka