Dobra skrin do 1000 Kč

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nat 14. 7. 2006 11:01

Existuje nějaký slušný case v ceně do 1k, který je dobrý?
Svého času jsem ke své spokojenosti pořídil kejs za 600,- Kč.
Mno můj dodavatel jej již nemá v nabídce ...
Nat
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 14. 7. 2006 11:35

GMC H-60 , mela by byt tady v prehledu. sve dotazy prosim pokladej zvlast... tohle je jen prehled :)

oddeleno
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Machi 14. 7. 2006 11:41

Dooručil bych Thermaltake Mambo VC2000, je sice o 200 Kč dražší, ale za ty prachy dostaneš bezkonkurenční case, prostornou, příprava pro přední 12cm větrák, zadní 12cm obsažen...
Více:
Kód: Vybrat vše
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35296
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 14. 7. 2006 11:57

TT mambo ma blbe reseny cumak. zase ma spoustu rychloupinaku...
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Machi 18. 7. 2006 09:24

Co myslíš konkrétně? Vzhled, koš na disky/mechaniky? Já jsem nezaznamenal jediný problém :) (až na ty vibrace)
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Nat 18. 7. 2006 10:43

Nepotřebuji bezkonkurenční case, ale dobrý case za málo peněz (řádově ve stovkách korun)... že to jde (nebo šlo?), viz můj úvodní příspěvek.
Kdybych nepotřeboval další skříň, tak použiju stávající a neřeším to.
Nevím, připadá mi, že v poslední době výrobci už neví kde by co by, tak levné a dobré kejsy prostě vymřely.
Nat
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 20. 7. 2006 11:46

Nat píše:Nepotřebuji bezkonkurenční case, ale dobrý case za málo peněz (řádově ve stovkách korun)... že to jde (nebo šlo?), viz můj úvodní příspěvek.
Kdybych nepotřeboval další skříň, tak použiju stávající a neřeším to.
Nevím, připadá mi, že v poslední době výrobci už neví kde by co by, tak levné a dobré kejsy prostě vymřely. /quote]
co ta H-60? to ne-e?

Machi píše:Co myslíš konkrétně? Vzhled, koš na disky/mechaniky? Já jsem nezaznamenal jediný problém :) (až na ty vibrace) /quote]

blbe vyresene nasavani... :-/
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Machi 20. 7. 2006 11:50

ICEBOSS: Dal jsem dopředu 12cm arctica a teplota disků šla z 45 na 35 stupnů a procák šel taky o 7 dolů. Nezdá se to, ale ta díra pod case asi fakt funguje :) Jenom to nesmí být na zami nebo na stole, ale nejlépe někde ve vzduchu na stojánku, kde to mám já...
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod BHawk 20. 7. 2006 11:53

Mercury KM 81 je celkom dobrá, aspoň pre mňa.
ASUS M4A87TD/USB3, AMD Phenom II X6 1055T + AC Freezer 7 PRO r2, 4x 2GB Kingstone DDR3-1333 CL9, ATI Sapphire HD 4830, SSD 128GB Kingstone V+ series + Samsung F1750GB + Samsung F1 1TB, Seasonic S12 430W
BHawk
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 20. 7. 2006 11:58

Machi píše:ICEBOSS: Dal jsem dopředu 12cm arctica a teplota disků šla z 45 na 35 stupnů a procák šel taky o 7 dolů. Nezdá se to, ale ta díra pod case asi fakt funguje :) Jenom to nesmí být na zami nebo na stole, ale nejlépe někde ve vzduchu na stojánku, kde to mám já...e/quote]

8-o to mas jak v nejakym tom dratenym naklonenym bazmeku z ikei? panchuch nas chran :-D Jinak na disky staci i malej ofuk, spis je blby, ze tam neni dobrej airflow i bez toho vetraku.
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Machi 20. 7. 2006 13:42

ICEBOSS: Ne, bazmek z ikei neee, je to takovy pekny kovovy podtavec a predek te skrine uz visi ve vzduchu...
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Pssycho Path 26. 7. 2006 15:18

Jak je to s uchycením základní desky v GMC H60 pomocí těch speciálních kovových distančních nacvakávacích podložek?
Nebude se to viklat, ve srovnání s upínáním pomocí klasických sloupků?
Pssycho Path
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan kulhavy 26. 7. 2006 15:46

neviklá se to mam ji doma
jan kulhavy
Junior

Odeslat příspěvekod jamaica 26. 7. 2006 19:35

Dle mého skromného názoru a dvouleté zkušenosti s EuroCase za 1k - dobrá kisna do jednoho tisíce neexistuje.Myslim že tak od 2 k nahoru.Dva roky sem trpěl s EC a nyní sem koupil Chieftec.Balzam na duši i pro sestavu :wink:
jamaica

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 26. 7. 2006 21:54

do 1000,- s DPh ? nic ale jen o chlup dražší je TT Mambo a to je supr case za danou cenu nic lepšího mít nelze :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Další stránka