Bužírky na zdroji!

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod chlipnik 23. 8. 2006 16:30

Ahoj, trochu se šťourám ve vzhledu mýho stroje a chtěl sem si naházek kabely do bužírek. Napájení disků a mechanik šlo celkem ok ale jaksi sem se zasek s vyndaváním kabelů u napájení základky a prostě se mi nedaří vyndat ty dráty z konektoru abych přeš ně moh navlíct bužírku...

Máte li někdo zkušenosti nebo know-how tak mi pls napište jakpak na to

dik
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honza.cb 23. 8. 2006 16:51

To jsi na ty kabely dal jaké bužírky? V práci používáme na vyvazování kabelů takový šikovný hady - nevim k čemu bych to přirovnal. Tím by totiž odpadlo vyndavání pinů s konektorů. Mám tady jeden shořelej zdroj tak to zkusím na něm a pak se ozvu :-)
honza.cb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlipnik 23. 8. 2006 18:03

mam teplem stahovací, zelený pokud to chceš vědět:-) ale konektor na mtb je velkej, přes ten to nepřetáhnu, jinak dík za snahu, já se do něj prostě nemůžu nějak dostat, dvě se mi jakž takž povedly ale dál to nejde...
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honza.cb 28. 8. 2006 08:49

Zdarec.Tak jsem na to mrknul a asi Tě moc nepotěšim. Konektory v ATXu jsou krimpovací => jdou pěkně blbě vyndat a když už jsou jednou venku, tak není žádná záruka, že v konektoru po nasazení zpět budou držet :? .Radši kup větší smršťovačku a trochu jí přitop pak by to ve výsledku mělo dopadnout podobně. Pokud přece jen chceš ten konektor rozebrat, tak hodně štěstí (zmrší se to velmi lehce a nejde to vyměnit) a trpělivosti (mravenčina jako pra.e).
honza.cb
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků