Jaký program pro editaci videa

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod M2M 27. 12. 2020 21:31

Potřeboval bych poradit. Potřeboval bych nějaký program, která je v češtině a který umí editovat a upravovat videa (mkv,mp4,avi atd). Vkládat do videa mp3, mazat hudbu, přidávat text, přechody, slučovat videa nebo ořezávat. Našel jsem program BeeCut, který tohle umí a pakprogram Movavi Video Editor Plus. K tomu je nutné dokoupit ještě neoficiální češtinu. Máte nějaký přehled nebo zkušenost jaký další program by se hodil na tyto úpravy. Chtěl bych nějaký jednoduchý, žádné složité nastavování. Děkuji
M2M
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 23. 2. 2021 21:29

Já bych doporučil DaVinci Resolve, přestože to úplně nevyhovuje vašim požadavkům - není v Češtině a není úplně jednoduchý, ale to je kvůli tomu, že je to hodně mocný nástroj. Zadarmo asi nic lepšího není. Podle mě stojí za to se s ním ty základní operace naučit a případně si i osvojit nějaké ty pojmy v angličtině. Pro začátek je tady třeba takový několikadílný tutoriál v češtině: https://www.youtube.com/watch?v=Cumve65FbNg
Na spoustu věcí se můžete naučit používat klávesové zkratky a nebudete muset tolik řešit, v jakém jazyku jsou nabídky.
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 9. 2022 21:21

Můžete mi prosím poradit nějaký free video editor, který by uměl dát 3 videa vedle sebe a dokázal zpracovat 120, popř. 240 FPS video a zpomalit ho na 30?

Díky
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koule13 30. 9. 2022 10:42

Můžeš vyzkoušet ten DaVinci Resolve. Nevim kolik dneska toho jde udělat v té free verzi, ale program je to kvalitní. Stříhal jsme v něm videa z akční kamery x9.2 a zvládat i 4K.
koule13
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků