FREE videoeditor, ktorý ZRKADLOVO (Ľ-P) "preklopí" video

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kosican1987 17. 12. 2022 11:00

Ahojte, ľudkovia.
Máte tip na FREE video-editor, ktorý dokáže zrkadlovo zmeniť video (miesto zľava-doprava ...na... zprava-doľava)? Viem, že VLC player to dokáže priamo behom prehrávania (čiže bez zdĺhavého konvertovania), lenže ja potrebujem videosúbor (konkrétne film "Tři oříšky pro Popelku", ale aj iné filmy) prekonvertovať v programe, a takto ho uložiť.
Na Vianoce totiž budeme u dedka, budú sa pozerať vianočné filmy z USB-čka na telke, tie, ktoré sa už X krát nami všetkými videli, ALE..... chcem zmenu...
Bolo by úplne super (NO NIE JE TO PODMIENKA), aby sa takto obrazovo "zozrkadlil" nie úplne celý film, ale len jeho podstatná časť.... O čo ide? O to, aby začínajúce nápisy vo filme boli písané tak, ako písané majú byť... Proste aby si rodina nič nevšimla (prezradil by som im to až po vzhliadnutí, pokiaľ by si to niekto nevšimol - ale ja tomu neverím)...a aby sa obraz "prezrkadlil" až po tých nápisoch.... :-D ... Čiže keď rôzne nápisy v úvode filmu trvajú dajme tomu prvé dve-tri minúty, tak by bolo fajn, keby sa kurzorom vo videoeditore dal prekonvertovať na "zrkadlový" obraz filmu od tretej minúty po koniec.
Existuje niečo také zdarma? Kľudne stačí trial verzia...
Ďakujem krásne za reakcie...

PS : Možno je to aj dobrý tip pre vás... Máte nejaké svoje obľúbené filmy, možno sa už v súčastnosti skoro nič dobré netočí, pri myšlienke že si pozriete desiaty krát váš obľúbený film sa cítite "rozpačito" sami pred sebou, ale keď si ho napr. na VLC-čku (keď nepotrebujete mať takto "zozrkadlený" film mať uložený) pozriete ZRKADLOVO, tak to bude trochu o niečom inom...
kosican1987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kosican1987 17. 12. 2022 12:09

Skúsil som "Filmora", ale ZBYTOČNE SOM STRATIL ČAS, skonvertovalo mi to (a exportovalo) s nápisom cez celú obrazovku... Bez nápisu bude, keď si kúpim plnú verziu... A ja sa pýtam - na akú **** tam vôbec je funkcia skonvertovať zadarmo, keď je to potom NEPOUŽITEĽNÉ??? ... To je vyslovene provokácia... Mentalita nula bodov...
kosican1987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misko256 28. 12. 2022 09:01

Myslim ze ffmpeg by to mal zvladnut, nieco ako:

ffmpeg -i INPUT.mp4 -vf hflip -c:a copy OUTPUT.mp4

ffmpeg je command line tool, takze bude to chciet trocha sikovnosti s instalaciou/umenie googlit a vediet kde otvorit command line. Nikdy som ffmpeg nepouzival takze tam uz neviem poradit.

Zdroj:https://filme.imyfone.com/video-edit-tutorials/ffmpeg-flip-video/
varovanie: ten link je reklama na Filme
misko256
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků