V čom prehrať ts. okrem vlc-0.8.6c

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod rado.pali 11. 8. 2007 09:22

Aky prehravač vie prehrať video vo formate ts ?
Intel C2D E6400 @3,2GHz,GB GA-EP45-UD3LR,RAM 2x2GB DDR2-A-Data EXTREME,ATI HD 5770 1024 MB + Accelero S2 + 12cm Noctua,Samsung SyncMaster 205BW,SSD Intel® X25- M 80GB 34nm + Samsung 500GB HD502HI,pasívny Fortron ATX Zen 400W
rado.pali
Junior

Odeslat příspěvekod yaroslaf 11. 8. 2007 09:38

Takových bude velká spousta. Třeba Media Player Classic.
yaroslaf
Junior

Odeslat příspěvekod Paulxp 11. 8. 2007 09:51

Najdes ho napriklad v baliku kodekov K-lite Mega Codec Pack 3.30
http://www.codecguide.com/download_mega.htm
Amatéri postavili LOĎKU , profesionáli postavili TITANIC
Amatéri urobili LINUX (tm) a profesionáli WINDOWS (tm)
Paulxp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JendaLinda 11. 8. 2007 09:54

Codec pack není potřeba, stačí FFDSHow a Haali media splitter, pak by to mělo fungovat v libovolném přehrávači. Ovšem Media Player Classic není špatná volba.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jech 15. 8. 2007 09:25

Žádný codecpack bych tedy rozhodně neinstaloval. Jak už píše JendaLinda, pro přehrávání v jakémkoliv DirectShow přehrávači (ZoomPlayer, BSPlayer, WMP, ViPlay atd.) stačí ffdshow + Haali Media Splitter. Přehrávače s interní podporou MPEG Transport Streamu (.TS) jsou kromě VLC ještě třeba KMP nebo MPlayer (MPUI, SMPlayer).
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod finrandil 15. 8. 2007 15:11

Prečo codecpack neinštalovať? Používam CCCP a mám tam všetko nutné a žiadne zbytočnosti. Aspoň sa nemusím otravovať so sťahovaním jednotlivých komponentov. A prehráva to skoro všetko.
finrandil
Junior

Odeslat příspěvekod jech 16. 8. 2007 00:54

A víš co máš v systému, když nainstaluješ CCCP? Haali Media Splitter a ffdshow (akorát že starou verzi). K tomu tam je ještě VobSub titulkový filtr, ale já na titulky používám raději ffdshow, navíc VobSub poměrně často působí různé problémy.

CCCP je poměrně výjimka, je to jeden z mála codecpacků o kterých se dá říct, že v systému žádnou pohromu nezpůsobí. VobSub se dá při problémech kdykoliv lehko odregistrovat.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod finrandil 16. 8. 2007 08:53

Nebudem sa s tebou hádať, lebo na to nie som expert. Ale keď si pozrieš ich wiki, môžeš si všimnúť, že väčšinu tých komponentov nejak upravovali, aby ten codecpack bol ćo najviac kompaktný a kompatibilný. Prečo preferujú VobSub, to neviem, ale tak isto im to zrejme viac vyhovuje v codecpacku (na prehrávanie rôznych formátov ako ssa, ass, srt, etc.). Myslím si, že nie sú blbci a vedia, čo robia. Keby to bolo také jednoduché, asi by žiadny codecpack nemuseli robiť.
finrandil
Junior

Odeslat příspěvekod jech 21. 8. 2007 18:49

Jenže ono to opravdu tak jednoduché je. Codecpacky (všechny) jsou zbytečný. CCCP tým sice udělal nějaké modifikace, ale některé ne zrovna k lepšímu. Některé části ffdshow nefungují a některé parametry nejsou nastaveny ideálně. Já spíš věřim vývojářum ffdshow, že nejsou žádný blbcí a ví, co dělají.

VobSub má o trochu lepší podporu SSA/ASS než ffdshow. Ale zase plno jiných nevýhod. Vzhledem k tomu, že kromě anime se SSA/ASS titulky nevyskytují, je pro mě (a 99,9% lidí také) ffdshow jasná volba.

CCCP je cílený na anime filmy a jeho obecné použití neni ideální, i když možné.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod finrandil 21. 8. 2007 21:32

Ideálne nie je asi nič. Na obecné prehrávanie mi to celkom vyhovuje.
finrandil
Junior