z pisnicky jen melodie

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kkimot 10. 1. 2008 04:13

jen co jsem si přečetl otázku, jsem pochopil, o co autorovi přesně jde.Kdyby jste si nehráli na chytráky a nechytali za slova, tak Vám to taky hned dojde...

maucta...
kkimot
Junior

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk 10. 1. 2008 12:26

dobře, takže chci nechat doprovodný nástroje (dohromady v jednom mp3 nebo wav)a odstranit zpěv, ja už nevim jak to řict :mrgreen:
Nokia 6234 + 1 GB microSD + Sluchátka originál Nokia

Operátor: Vodafone CZ
bbbeeejjjkkk
Junior

Odeslat příspěvekod jech 10. 1. 2008 18:32

kkimot
No mně když někdo řekne, že chce vytáhnout melodii, tak to pochopím tak, že chce vytáhnout melodii, nijak jinak.

bbbeeejjjkkk
Vždyť už to odpověď máš. Nebo co Ti ještě není jasné?
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kkimot 12. 1. 2008 01:44

milý JECHU

píšeš : Jde o vytažení melodie z písničky ne o odstranění zpěvu.

není to náhodou to samé?
1)Pokud z nějaké MP3 vytáhneš melodii, tak máš jen :-) "tucituci"
2)Pokud z nějaké MP3 vytáhneš zpěv, taak máš "lalala", ale v obou případech, jsi dospěl k tomu samému :-D
kkimot
Junior

Odeslat příspěvekod Morfeus211 12. 1. 2008 02:44

jj kkimot ma svatu pravdu. hadate sa o nicom
Gigabyte G33-DS3R, Intel Core 2 Duo E6550, Sapphire HD2600Pro 512MB, 2x1GB DDR2 Kingston 667, 80 GB Maxtor, 500GB Seagate, 250GB WD, 640GB WD, LG GH20NS10 SATA black, X-FI Xtreme Gamer
Morfeus211
Junior

Odeslat příspěvekod jech 12. 1. 2008 22:10

kkimot
Já pod slovem vytáhnout chápu zvýraznit, vyextrahovat, odstranit vše ostatní. Například když Ti někdo řekne u mixáku "vytáhni tu kytaru". Co uděláš? Zesílíš jí nebo ztišíš? A nebo vytáhneš kabel? :mrgreen:

Takže pod "vytáhnout melodii" rozumím odstranit doprovod a nechat pouze zpěv nebo sólový nástroj.

Je to o tom, že pokud někdo něco chce, měl by se umět srozumitelně vyjádřit a napsat co, jak a proč potřebuje. Všimni si, že 90% otázek je položených úplně špatně a nejasně.

Je důležitý, aby lidi uměly používat češtinu a smysluplně se vyjadřovat. Pokud někdo operuje odbornými termíny jako "melodie" a "vytáhnout" a neví, co znamenají, dá se potom těžko domluvit.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kkimot 13. 1. 2008 03:17

jech

myslím, že s tebou se o tom bavit je o ničem, zase píšeš úplně něco jiného.
Ono se nechce naučit vyjadřovat,ale myslím, že to chce si přečíst a ihned(pokud víš) tak odpovedět a né šťourat se ve slovíčkaření....
Tohle, jak tak koukám, ty ale děláš s oblibou(nejen zde na forum, ale taky na tvém blogu).
Nechtěl bych urážet nějak tvou práci, máš to super vše upravený, popsaný atd., ale jen bych rád podotknul to, že je opravdu zde zbytečné se dohadovat, co tím autor myslel, když si to přečtu a hned pochopím, co tím myslel(tedy aspoň já a pár kolegů zde, co již psali)
kkimot
Junior

Předchozí stránka